17.09.2014
Rota Haber
İstanbul hava durumu (Kar yağışı) okullar tatil mi?
İstanbul hava durumu sonuçları. Peki İstanbul'da kar tatili gelecek mi? Okullar tatil mi? Meteorolojinin hafta sonundan bu yana geldi gelecek denen kar yağışı, İstanbul'u etkisi altına almaya başladı. Yüksek kesimlerden başlayan kar yağışı, kentin geniş kesiminde etkili oluyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
07.01.2013 11:16   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


İstanbul'da kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. İstanbul için acil uyarı yapıldı. İstanbul'da kar tatili gelecek mi? Okullara kar tatili bekleyenler bu haberi mutlaka okusun. İşte kar tatili olan iller...

Meteorolojinin kar ihbarı bu kez gecikmeli geldi. 20 Aralık'ta Cuma günü geleceği söylenen kar, Perşembe gününden etkili olmaya başlayınca İstanbul zor bir gün yaşamıştı. 

HANGİ İLLERDE OLKULLAR TATİL ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Bu kez ise Cumartesi günü geleceği söylenen kar yağışı, Pazartesi günü erken saatlerde başladı.

Meteorolojinin hafta sonundan bu yana geldi gelecek denen kar yağışı, İstanbul'u etkisi altına almaya başladı. Yüksek kesimlerden başlayan kar yağışı, kentin geniş kesiminde etkili oluyor.

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Hadımköy gibi İstanbul'un batısında kalan yerlerde saat 04.30 sıralarında kar yağışı görülürken, saat 05.30 sıralarında Bağcılar ve çevresinde kar yağışı başladı.

Kar yağışı aralıklarla devam ederken, park, bahçeler, yollar ve park halindeki araçlar beyaza büründü. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'ne ait karla mücadele ekipleri yollarda hazır bekletiliyor. 
 
Yetkililer kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı vatandaşların tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
 
Anadolu yakasında yüksek kesimlerde devam eden kar yağışının ilerleyen saatlerde artarak devam etmesi bekleniyor.
 
İstanbul, iki mevsimi aynı anda yaşadı
 
İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olurken, bazı bölgelerde ise güneş yüzünü gösterdi. Çamlıca’da kar etkili olurken, Üsküdar’da ise güneş görüldü. Havanın güneşli olmasını fırsat bilen vatandaşlar, sahilde sabah sporu yaptı. Yürüyüş yapan bir vatandaş ise, “Çok güzel bir gün meteoroloji yanıldı” dedi.

ROTAHABER

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar