07.03.2015
Rota Haber

Kamil Sönmez'in doktorundan kötü haber

 
Kamil Sönmez'in doktorundan kötü haber

Kamil Sönmez'in doktoru, 'Böyle Bir Şey Var Mı?' programına bağlanıp sanatçının durumuyla ilgili bilgi verdi.

Haberi Yazdır Email Gönder
05.12.2012 17:49   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
tv8'de ekranlara gelen Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Böyle Bir Şey Var Mı? programında canlı yayına telefonla bağlanan Karadeniz müziğinin usta sesi Kamil Sönmez'in doktoru Doç.Dr.Eyüp Külah, Sönmez'in sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.
 
''OLUMLU GELİŞME YOK''
Külah sağlık durumu ile ilgili 'Şu anda değişen bir şey yok hayati risk devam ediyor. Yaklaşık 48 saat önce bir girişim yapıldı. Biz bu durumlarda genellikle 48 – 72 saat bekleriz nasıl bir gelişme olacak diye. Fakat olumlu gelişmeler henüz gözlemlemiş değiliz. 2,5 yıldır diyaliz hastası kendisi bu süreç içerisinde bir by-pass geçirdi tabiki bu dönemde sıkıntılı şeyler atlattı. Ama bu durum gerçekten sıkıntılı bir durum inşallah bunu da atlacak diyorum. İyi haber vermek isterim ama maalesef şu anda iyi yönde gelişmeler yok bekleme sürecindeyiz hayati riski var. Bizim tarafımızdan uyutuluyor ve solunum cihazına bağlı, diyaliz makinasıyla diyalizini yapıyoruz. Şu anda durum sıkıntılı' dedi.
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
06.03.2015
 

TL/Dolar kuru Mart sonunda ne olur?


Ankete (1609) kişi katıldı
 
 
Reklamlar