19.09.2014
Rota Haber
Kanal D izle Güneşi Beklerken 21. bölüm tek part izle - dizi izle
Kanal D izle Güneşi Beklerken 21. yeni bölüm tek part izle - dizi izle.Güneşi Beklerken 21. yeni bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken tek part izle.Güneşi Beklerken Kanal D izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
25.11.2013 09:47   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kanal D izle Güneşi Beklerken 21. yeni bölüm tek part izle - dizi izle.Güneşi Beklerken 21. yeni bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken tek part izle.Güneşi Beklerken Kanal D izle.

Güneşi Beklerken 21. bölüm izle.Güneşi Beklerken 21. bölüm izle - Güneşi Beklerken dizi izle. Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 21. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 21. bölüm fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 21. bölüm 2.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 21. bölüm 3.fragmanı izle - Kanal D dizi izlemek için tıklayınız

Güneşi Beklerken 21. bölümde neler yaşanacak ?

Kerem ve Barış, Aksel'e dersini veriyor
Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi veriyor. Ancak o da kolay pes etmiyor ve aralarındaki savaş daha yeni başlıyor.

Her şeyden habersiz olan Kerem tetikçinin peşindedir. Tetikçi de aldığı emri uygulamak üzere harekete geçer. Ufuk, Ahmet Bey’in yanına konuşmaya gider. Ona, Kerem’in Zeynep’e yardımcı olmak üzere cinayet ile ilgili bir şüpheliyi takip ettiğini söyler. Tetikçiyi arayan Ahmet çok geç olmadan onu durdurmaya çalışır.

Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu bilen Zeynep çok üzgündür. Zeynep’e hiç ummadığı destek Kerem’in sayesinde Melis’ten gelir. İlk kez Zeynep ile Melis arasındaki buzlar kırılmaya başlar.

Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir.

Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir.

Kerem’i takip eden başka birileri daha vardır. Üstelik onun Barış ile olan gizli yerini de keşfetmişlerdir. Zeynep ise bu süreçte kendisini yalnız bıraktığı için Barış’a kızar ve ikili kavga eder. Melis onları barıştırmak için gizli yerlerinde bir buluşma ayarlar. Kızların önce geldiği yere Barış ve Kerem yerine davetsiz misafirler gelir. Kızların yaşadığı korkuyu gören Kerem çılgına döner. Barış intikam almak istiyorlarsa, acele etmeden planlı yapmaları konusunda onu ikna eder.

Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.

Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (17764) kişi katıldı
 
 
Reklamlar