27.02.2015
Rota Haber

Kapkaç zanlısı kaçamadı

 


Adana'da bir kadının, annesinin yaşlılık maaşının içinde bulunduğu çantasını kapkaç yöntemi ile çalan zanlı, 20 dakikada yakalandı

Haberi Yazdır Email Gönder
23.10.2013 00:24   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Adana'da bir kadının, annesinin yaşlılık maaşının içinde bulunduğu çantasını kapkaç yöntemiyle çalan zanlı, olaydan 20 dakika sonra Güven Timleri tarafından saklandığı yerde yakalandı.
 
Merkez Seyhan ilçesi Ziyapaşa Bulvarı Fatih Terim Sokak'da meydana gelen olayda, bir bankanın ATM'sinden annesinin yaşlılık maaşını çeken Ayşen Cantürk'ün (50) çantası, arkasından yaklaşan bir kişi tarafından kapkaç yöntemiyle çalındı.
 
Kadının bağırarak yardım istediği vatandaşların polise ihbarda bulunması üzerine, güvenlik güçlerince olay yeri çevresinde zanlıyı yakalama çalışması başlatıldı.
 
Çok sayıda ekibin çevredeki binaların bodrum ve bahçelerinde aradığı zanlı, Güven Timleri tarafından olay yerinin yakınındaki bir alışveriş merkezinin depo girişi kenarındaki dolapların arasında saklanmış vaziyette yakalandı. Olaydan 20 dakika sonra yakalanan zanlının, çaldığı çantayı da saklandığı yerdeki tahta ve karton kutuların arasına sakladığı tespit edildi.
 
Bir kebapçıda çalıştığı belirtilen zanlının, aynı suçtan 2 kaydının bulunduğu bildirildi.
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com