17.09.2014
Rota Haber
Karadayı 39. bölüm 2.fragmanı izle - Karadayı 39. yeni bölüm izle
Karadayı 39. bölüm 2.fragmanı izle - Karadayı 39. yeni bölüm izle.Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi yeni sezonda neler yaşanacak? İşte Karadayı dizisi 39. bölüm ve yeşanacaklar
Haberi Yazdır Email Gönder
20.09.2013 09:52   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Karadayı 39. bölüm 2.fragmanı izle - Karadayı 39. yeni bölüm izle. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi 39. bölüm ve yeni sezonda neler yaşanacaklar ! İşte Karadayı dizisi ve yeşanacaklar.

Karadayı yeni sezon 39. bölüm 1.fragmanı izle

Karadayı yeni sezon 39. bölümde neler yaşanacak ?

Mahir yangından hem Safiye'yi hem de Kader'i kurtarmaya çalışır. Ancak Mahir'i çok acı bir son beklemektedir.
Bu olaydan şüphelenen Feride, yangının sebebini gizlice araştırmaya başlar. Turgut ise Feride'ye olan aşkını sonunda itiraf eder.
Nazif duruşmaya çıkarılır. Feride için karar vakti gelmiştir. Bu sırada Ayten de Necdet'in karşısına çıkar. Öğrendikleriyle sarsılan Necdet, Feride ile konuşmaya karar verir! Ancak Mahir tüm dengeleri değiştirecek bir hamle yapar. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar