05.03.2015
Rota Haber
 
Karadayı 41.bölüm

Karadayı yepyeni 41.bölümü ile 7 ekim pazartesi günü izleyicilerle bulaşacak.

Haberi Yazdır Email Gönder
03.10.2013 08:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Karadayı dizisi 30 eylül pazartesi günü yayınlanan 40.bölümüyle devam etti. Karadayı izleyicileri muhteşem 40.bölümden sonra 41.bölümü merakla beklemeye başladılar.Karadayı 41.bölümü izlemek isteyen izleyiciler 7 ekim pazartesi gününü beklemek zorundalar.Şimdi sizlere Karadayı 40.bölümde yaşananları anlatalım.

Karadayı 40.bölüm özeti

Karadayı 40.bölümde Mahir için kısa süreli bir şok yaşandı.Çünkü Mahir kara Feride ile Sinan'ın nişanlanacağı haberini aldı.Ayrıca hapishaneye götürülürken Feride Ve Sinan'ı el ele gördü.Fakat Mahir Feride'nin davada kalmak için kendisiyle ilişkisi olmadığını kanıtlamak için Sinan'la nişanlanmaya karar verdiğini anladı.Mahir durumu anladıktan sonra Feride'ye haber yollar.Kendini feda etmemesini ister.Fakat Feride'nin cevabı olumsuzdur.Bu Mahir için büyük bir yıkımdır.Feride nişanın aile arasında olmasını ister fakat olay bir anda tüm herkesin ilgilendiği bir konu olur.Genel af'ın onaylanmasıda Kara ailesinde heyecan oluşturur.Bu arada savcı Turgut Mahir'i ziyaret eder.Bölümün sonunda ise Mahir nişan gününü öğrenir ve herşeyi göze alarak Feride'nin karşısına çıkar.Karadayı izleyicileri Mahir ve Feride arasındaki yaşananları öğrenmek için 41.bölümü beklemek zorundalar.Karadayı son bölüm izleyen sevenleri Mahir ve Sinan arasında olacaklarıda merakla bekliyor.Karadayı 41.bölümüyle 7 ekim pazartesi atv ekranlarında.Sakın kaçırmayın.


Kaynak site: www.karadayiizle.com

 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com