18.09.2014
Rota Haber
Karadayı 58. bölüm 2.fragmanı izle - Atv dizi izle
Karadayı 58. bölüm 2.fragmanı izle - Atv dizi izle.Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi yeni sezonda neler yaşanacak? İşte Karadayı dizisi 58. bölüm ve yeşanacaklar
Haberi Yazdır Email Gönder
09.02.2014 14:54   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Karadayı 58. bölüm 2.fragmanı izle - Atv dizi izle. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı dizisi 58. bölüm ve yeni sezonda neler yaşanacaklar ! İşte Karadayı dizisi ve yeşanacaklar.

Karadayı yeni sezon 58. bölüm 1.fragmanı izle


Karadayı yeni sezon 58. bölüm 2.fragmanı izle

Karadayı yeni sezon 58. bölümde neler yaşanacak ?

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun gizli koleksiyonu-TIKLA

10 Şubat 2013, Pazartesi 20:00

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar