16.09.2014
Rota Haber
Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı Lig tv'de izle - Lig tv Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı
Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı Lig tv'de izle - Lig tv Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı.Süper Lig 4. hafta kapanış maçında Kasımpaşa Fenerbahçe maçı oynanacak. Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı izle'necek ? Kasımpaşa Fenerbahçe canlı olarak ekrana gelecek ve Kasımpaşa Fenerbahçe maçı rotahaber.com'da.
Haberi Yazdır Email Gönder
16.09.2013 16:29   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı Lig tv'de izle - Lig tv Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı.Kasımpaşa Fenerbahçe maçı, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat kaçta, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı hangi kanalda, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı izle, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı tüm gelişmeleri burada olacak!

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı izle'necek ?Süper Lig'de Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat kaçta ? Merakla beklenen Kasımpaşa Fenerbahçe maçı hangi kanalda ve Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı olarak rotahaber.com'da.

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı tüm gelişmeleri anlık olarak rotahaber.com adresinden takip edebilirsiniz. Heyecanla beklenen Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı yayın bilgileri, Kasımpaşa Fenerbahçe maçı tüm gelişmeleri rotahaber.com ana sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı yayınından hemen sonra Kasımpaşa Fenerbahçe maçı özet görüntüleri an ve an rotahaber.com adresinde olacaktır.

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat 20.30'da başlayacak ve Türkiye Futbol Federasyon'undan Mustafa Kabil Abitoğlu maçı yönetecek. Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı olarak Lig tv ekranlarından şifreli izlenecek ! İsterseniz rotahaber.com ana sayfasından an ve an takip edebilirsiniz.

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı yayın bilgileri

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı stat:Recep Tayyip Erdoğan
Kasımpaşa Fenerbahçe maçı saat: 20.00
Kasımpaşa Fenerbahçe maçı hakem: Mustafa Kabil Abitoğlu
Kasımpaşa Fenerbahçe maçı canlı yayın: Lig tv - www.rotahaber.com canlı anlatım

Kasımpaşa Fenerbahçe maçı muhtemel 11'ler

Kasımpaşa: Isaksson,Elyasa,Donk,Yalçın,Sancak,Castro,Scarione,Kerem,Adem Büyük,Babel,Malki
Fenerbahçe: Volkan,Gökhan,Egemen,Bruno Alves,Caner,Selçuk,Holmen,Meireles,Kuyt,Emenike,Webo
 

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar