18.09.2014
Rota Haber
Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı Lig tv'de canlı izle'necek ! (Erciyes BJK maçı canlı Şifreli)
Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı Lig tv'de canlı izle'necek ! (Erciyes BJK maçı canlı Şifreli)Süper Lig'de başarı hedefleyen Beşiktaş deplasmanda Kayseri Erciyesspor ile karşılaşıyor. Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı tüm merak edilenler burada! İşte Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı...
Haberi Yazdır Email Gönder
26.08.2013 17:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı Lig tv'de canlı izle'necek ! (Erciyes BJK maçı canlı Şifreli). Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı izle'necek ? Süper Lig'de başarı hedefleyen Beşiktaş deplasmanda Kayseri Erciyesspor ile karşılaşıyor. Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı tüm merak edilenler burada! İşte Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı...

Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı bugün oynanacak ve Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı tüm gelişmeleri www.rotahaber.com adresinde sizlerle olacaktır. Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı canlı yayın bilgileri, Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı saati, Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı hangi kanalda sorusunun cevabı için tıklayınız.

Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı saat 21.45'te canlı olarak ekrana gelecek ve Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı Lig tv kanalından şifreli olarak izle'nebilecek ! Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı tüm gelişmeleri ise an ve an www.rotahaber.com ana sayfasında sizlerle olacaktır.

Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı canlı yayın bilgileri

Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı stat: Kadir Has
Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı hakem: Serkan Çınar
Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı saat: 21.45
Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı canlı yayın: Lig tv - www.rotahaber.com canlı anlatım

Kayseri Erciyesspor Beşiktaş maçı muhtemel 11'ler

KAYSERİ ERCİYESSPOR

Bojan,Cem Can,Fazlı,Mangane,Ekrem,Mandjeck,Volkan,Serkan Atak,Yasin,Azofeifa,Vleminckx

BEŞİKTAŞ
Tolga (Cenk),Serdar,Sivok,Escude,Ersan,Dentinho,Veli,Hutchinson,Ferdandes,Olcay,Almeida

TROMSÖ ÖNCESİ MOREL ARIYOR

Beşiktaş Uefa Avrupa Ligi play-off Tromsö maçında 2-1 mağlubiyet sonrası rövanş için Kayseri Erciyesspor karşısında morel arıyor. Hedef Süper Lig'de 2'de 2 yaparak Perşembe günü Tromsö maçı öncesi galibiyet istiyor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (5732) kişi katıldı
 
 
Reklamlar