21.09.2014
Rota Haber
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle - Star tv Kurt Seyid ve Şura tek parça izle
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle - Star tv Kurt Seyid ve Şura tek parça izle. Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm Star tv dizi izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm ekrana geldi. Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm dizi izle. İşte Kurt Seyit ve Şura 4 Mart 1. bölüm tek part izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
05.03.2014 09:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle -Star tv Kurt Seyid ve Şura tek parça izle. Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm Star tv dizi izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm ekrana geldi. Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm dizi izle. İşte Kurt Seyit ve Şura 4 Mart 1. bölüm tek part izle.

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle

Kıvanç Tatlıtuğu ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm Star tv ekranlarında yayınlandı. 1 Ocak gününden beri merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölümü nihayet yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölümde neler oldu ? Kurt Seyit ve Şura konusu ve Kurt Seyit ve Şura hakkında tüm bilgiler burada. Kurt Seyit ve Şura izle mek için aktif linkleri tıklayınız. Merak edilen Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm burada.İşte Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü...

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm 1. fragmanı izle

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm 2. fragmanı izle

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm 3. fragmanı izle

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm 4. fragmanı izle

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm 5. fragmanı izle


Kurt Seyit ve Şura 1. bölümde neler yaşanacak ?

Kurt Seyit ve Şura


Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de  kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir.

Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura’nın mutlu hayatı ise babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi kapılarını onlara açar.

Savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ile Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir.


Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar