22.09.2014
Rota Haber
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle.Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle - Star tv Kurt Seyid ve Şura tek parça izle. Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm Star tv dizi izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm ekrana geldi. Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm dizi izle. İşte Kurt Seyit ve Şura 4 Mart 1. bölüm tek part izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
05.03.2014 10:40   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle.Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm tek parça izle - Star tv dizi izle.Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle - Star tv Kurt Seyid ve Şura tek parça izle. Kurt Seyit ve Şura dizisi 1. bölüm Star tv dizi izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm ekrana geldi. Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm dizi izle. İşte Kurt Seyit ve Şura 4 Mart 1. bölüm tek part izle.

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm tek parça izle mek için tıklayınız

Kurt Seyit & Shura 2. bölüm fragmanı tıkla izle


Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve dizinin ilk bölümünde saflığın ve güzelliğin timsali olan Şura ile gözü pek yiğit bir üst teğmen olan Kurt Seyit izleyiciyi ekrana kitledi.Dizide çarın himayesi altında etkili bir asker aynı zamanda çapkınlığıyla nam salmış Kurt Seyit ile genç kızlığa yeni adım atan ve ilk balosuna katılan Şura'nun birbirlerini ilk görüşte aşık olmaları onları Rusya'dan İstanbul'a uzanan bir aşkın kahramanları yapar.Dizide birbirlerine aşık olan Kurt Seyit ile Şura'nın aşk dolu öpüşmesi geceye damga vurdu.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar