16.09.2014
Rota Haber
Kurt Seyit ve Şura hangi gün ? Kurt Seyid ve Şura dizisi izle
Kurt Seyit ve Şura hangi gün ? Kurt Seyid ve Şura dizisi izle .Kurt Seyid ve Şura 4. fragmanı izle Kurd Seyid&Şura ne zaman başlayacak ? Star tv Kurt Seyt & Shura 1. bölüm izle - Kurt seyid ve Şura dansı izle.Kurt Seyt ve Shura dizisi ne zaman başlıyor ? Star tv Kurt Seyt & Shura izle
Haberi Yazdır Email Gönder
24.02.2014 16:42   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kurt Seyit ve Şura hangi gün ? Kurt Seyid ve Şura dizisi izle.Kurt Seyid ve Şura 4. fragmanı izle Kurd Seyid&Şura ne zaman başlayacak ? Star tv Kurt Seyt & Shura 1. bölüm izle - Kurt seyid ve Şura dansı izle.Kurt Seyt ve Shura dizisi ne zaman başlıyor ? Star tv Kurt Seyt & Shura izleKurt Seyid ve Şura dizisi Star tv ekranlarında 4 Mart günü ekrana gelecek.Kurt Seyid ve Şura fragmanları izle.

Kurt Seyid ve Şura 1. bölüm 1. fragmanı izlemek için tıklayınız

Kurt Seyid ve Şura 1. bölüm 2. fragmanı izlemek için tıklayınız

Kurt Seyid ve Şura 1. bölüm 3. fragmanı izlemek için tıklayınız

Kurt Seyid ve Şura 1. bölüm 4. fragmanı izlemek için tıklayınız

Merakla beklenen Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi nihayet başlıyor. Yılbaşı gecesi fragmanı yayınlanacak olan Kurt Seyt ve Shura dizisi tüm bilgileri burada...

Kurt Seyt & Shura 1. bölüm tanıtım fragmanı izlemek için tıklayınız

Kurt Seyt & Shura dizisinden ilk kareler-TIKLAYINIZ


RUSYA'DAN İSTANBUL'A UZANAN AŞK MACERASI
Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan “Kurt Seyit ve Şura”da saltanat günlerinden 1920’lerin İstanbul’una uzanan sürükleyici bir aşk hikayesi anlatılıyor. Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı “Kurt Seyit ve Şura”, Star TV’de yayınlanacak.

RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY
Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyt Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyt, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Shura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Shura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyt’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI
Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Shura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Shura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyt’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyt’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyt’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.

YILBAŞI SÜRPRİZİ
Star TV merakla beklenen dizi için yılbaşı sürprizi yapacak. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı Kurt Seyt ve Shura'nın ilk tanıtım fragmanı yılbaşı akşamı tam 12'de Star'da yayınlanacak. Tatlıtuğ e Farah Zeynep'in dans sahnesinden oluşan ilk fragman, 'Yeni yılın ilk dansı' olarak ekranda yayınlanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un sette yaşadığı aksiliklerle gündemden düşmeyen dizisi “Kurt Seyt&Shura” bu kez aşk kokan sahneleriyle konuşulacak. Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah’la vals yaptığı sahnelerde dansın hakkını verdi.
“Kurt Seyt&Shura” için binicilik dersi alırken attan düşüp sakatlanan Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün dizinin teaser çekimleri için iş başındaydı.Kurt Seyit ve Şura'ya yeni oyuncu

Star TV'nin yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura'nın kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Seda Güven ve Ushan Çakır gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura'nın kadrosuna Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Duru karakterini canlandıran Sümeyra Koç dahil oldu. Çekimleri Rusya'da devam eden dizi ilk bölümüyle 4 Mart Salı akşamı ekrana gelecek.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Uzun zamandır merakla beklenen televizyona damga vuracak Kurt Seyit ve Şura'nın yayın tarihi belli oldu. Kurt Seyit ve Şura dizisi 4 Mart Salı akşamı 20.00'de ilk bölümüyle Star TV'de başlayacak.

Üsteğmen Kurt Seyit Eminof’un sesini ilk kez duyduğumuz tanıtım, zorlu cephe görüntüleri ve Kurt Seyit’in yüreklendirici konuşmasıyla akıllara yer etti.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar