19.09.2014
Rota Haber
Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm Atv izle - Kurtlar Vadisi Pusu dizi izle 23 Mayıs 2013
Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm Atv izle - Kurtlar Vadisi Pusu dizi izle 23 Mayıs 2013.Her hafta Perşembe günü ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde Polat Alemdar KGT'yi bırakarak heyete geçmeye karar verdi.KVP yeni bölüm izle
Haberi Yazdır Email Gönder
23.05.2013 18:14   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm Atv izle - Kurtlar Vadisi Pusu dizi izle 23 Mayıs 2013.Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm izle. 

Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm izlemek için tıklayınız

KVP yeni bölüm izle . Her hafta Perşembe günü ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde Polat Alemdar KGT'yi bırakarak heyete geçmeye karar verdi.
KVP 193. bölüm tek part izle. Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölümüyle ekrana geldi. Her hafta Perşembe günü ekrana gelen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde Polat Alemdar KGT'yi bırakarak heyete geçmeye karar verdi.

Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm fragmanı izlemekiçin tıklayınız

Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm izlemek için tıklayınız

ROTAHABER - ATV ekranlarında her hafta Perşembe günü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu 191. bölümünde nefesler tutuldu. Merakla beklenen ve nefeslerin tutulduğu Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta Polat Alemdar ve adamları neler yaşadı. İşte O anlar...

Kurtlar Vadisi Pusu 191. bölümde yaşananlar...

Poyraz'a teslim olan Polat Alemdar elinden kurtulmayı başardı. Alemdar'ın adamları Poyraz'ın elinden Polat Alemdar'ı kurtardı. Daha sonra Poyraz'ı öldüren Polat Alemdar önce KGT örgütünde olan görevini bıraktı daha sonra heyete girdi.  Polat Alemdar koltuğunu kime bırakacak? Seçtiği iki aday kim? sorusunun cevabı bu hafta yanıt bulmadı.

 

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta merak edilen sorular ve Kurtlar Vadisi Pusu'da en özel anlar...

POLAT'IN YERİNE KİM GEÇECEK

Memati'nin intikamını alan Polat Alemdar, bu son görevin ardından aktif görevi bırakma kararı aldı. KGT için aklında iki isim olduğunu söyleyen Polat, bu konuda kararı daha sonra vereceğini belirtti.

Öte yandan, İhtiyarlar Heyeti, Adil Bey ve Sencer'den boşalan iki koltuğa alınacak iki yeni üye için toplandı. Heyetin belirlediği iki isim vardı: "Hoca ve Polat Alemdar".

Ancak Polat Alemdar'ın yaşının üyelik için daha genç olduğunu belirten bazı üyeler, bunun teamüllere aykırı olduğunu söylediler. Kaldı ki, Polat'ın bu görevi kabul edip etmeyeceği de belli değildi.

MARGARET İHTİYARLAR'A TEMAS ETTİ

Kendisini Siyon Gönüllüleri'nin bir üyesi olarak tanıtan Tapınakçı Margaret, İhtiyarlar Heyeti üyesini ziyaret etti. Üyeden İhtiyarlar hakkında bilgi isteyen Margaret, üyeye Siyon Gönüllüleri, Tapınakçılar, Opus Dei gibi yapılanmalar hakkında bol bol bilgi vereceğini vadetti.

POYRAZ ÖLMEDİ

Bölümün başında morga cesedinin getirildiği görülen Poyraz ise, bölümün finalinde elif'in bulunduğu çocuk parkında görüldü. Poyraz'ı Margaret'in neden öldürmediği, nasıl bir anlaşma yapıldığı ve Poyraz'ın yeni pozisyonunun ne olacağı merak konusu.

KARA VURULDU

Kara, Araz'dan yedikleri baskında, çatışma esnasında vuruldu. İmdat tarafından hastaneye yetiştirilen Kara'nın yaşayıp yaşamadığı gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Diğer yandan, bir süredir bilinci kapalı olan Ömer Baba, yeniden gözlerini açtı.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (12266) kişi katıldı
 
 
Reklamlar