02.09.2014
Rota Haber
Kuzey 'Belalım' türküsü izle - Kuzey Güney 68. bölüm izle
Kanal D ekranlarında fenomen haline gelen dizide Kuzey bu kez herkesi duygulandırdı. Kuzey Cemre'nin özgürlüğü için şehri terketti...Kuzey Güney 68. bölüm izle
Haberi Yazdır Email Gönder
04.04.2013 11:40   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kuzey Güney yayınlanan 68. bölümüyle herkesi duygulandırdı. Son bölümde ise Kuzey'in Sezen Aksu'nun 'Belalım' adlı türküsünü seslendirince tüm izleyenleri ekrana kilitledi.

Barış'ın ifadesiyle içerde kalan Cemre'nin tek kurtuluşu Barış'ın ifadesini değiştirmesi olacaktı. Barış'ın Burak'ı ölüme gönderen fotoğraflarının Güney'in eline geçmesi ortalığı karıştırdı. Kuzey'i Cemre'den uzaklaştırmak isteyen Güney yeni bir oyun oynayarak Cemre'nin özgür kalabilmesi için Kuzey'in şehri terketmesini istedi. Barış'ın söylediğini ifade eden Güney'in bu yalanı ilerleyen bölümlerde çıkacak mı?

KUZEY HEM ŞEHRİ HEM DE CEMRE'Yİ TERKETTİ

Kuzey bu durum karşısında çaresiz kalarak şehri terketmek zorunda kaldı. Giderkende Cemre'ye Sezen Aksu'dan 'Belalım' türküsünü bir cd ye çekerek Şeref Komser'den vermesini istedi. İşte Kuzey'in uzun zaman dillerden düşmeyecek Belalım türküsü...

KUZEY 'BELALIM' TÜRKÜSÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KUZEY GÜNEY - SEZEN AKSU - BELALIM TÜRKÜSÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 ROTAHABER / Serdar İPLİKCİ

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...