18.09.2014
Rota Haber
Kuzey Güney 73. bölüm izle - Kuzey Güney 74. bölüm fragmanı izle
Kuzey Güney 73. bölüm izle - Kuzey Güney 74. bölüm fragmanı izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 73. bölümüyle ekrana geldi. Herkesin merakla beklediği Kuzey ve Cemre aşkı evliliğe doğru gidiyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
10.05.2013 08:17   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kuzey Güney 73. bölüm izle 8 Mayıs 2013 Kuzey ve Cemre evlenecek mi ?Kanal D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 73. bölümüyle ekrana geldi. Herkesin merakla beklediği Kuzey ve Cemre aşkı evliliğe doğru gidiyor.Kuzey Güney 73. bölüm izle - Kuzey Güney 74. bölüm fragmanı izle

Fenomen haline gelen Kuzey Güney dizisi 73. bölümüyle ekrana geldi. Herkesin merakla beklediği bölümde Kuzey Güney savaşı ekrana kilitledi. İşte Kuzey Güney 73. bölümü ve tüm yaşananlar...

Kuzey Cemre'ye bir adım daha yaklaşarak tüm içini Şeref Komser'e döktü. Demet ve Şeref'in nişanına gelen Güney Kuzey'i vurmak istedi fakat Zeynep Güney'i farkederek bu duruma engel oldu.

Güney Sinaner Holding'i bitirme planınında ilk oyununu oynadı Barış'ın Sümer Tezkan ile kara para akladığını ortaya çıkaran Güney, Barış'ı bitirdi.

Kuzey Cemre'ye sürpriz bir doğum günü hediyesi aldı. Hediye olarak bu sefer evlilik yüzüğü olması herkesi heyecanladırdı. Kuzey Güney dizisi 73. bölüm ve tüm anları burada!


 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (7547) kişi katıldı
 
 
Reklamlar