16.09.2014
Rota Haber
Kuzey Güney 77. bölüm tek parça dizi izle - Kuzey Güney 78. bölüm fragmanı izle
Kuzey Güney 77. bölüm tek parça dizi izle - Kuzey Güney 78. bölüm fragmanı izle. Kanal D ekranlarında soluksuz izlenen Kuzey Güney 77. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen Kuzey Güney 77. bölümde Kuzey Barış'ın kirli oyununa alet olarak Sümer Tezkan'ın cinayetine tanık oldu.
Haberi Yazdır Email Gönder
07.06.2013 09:35   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Kuzey Güney 77. bölüm tek parça dizi izle -  Kuzey Güney 78. bölüm fragmanı izle. Kuzey Güney 77. bölüm tek parça dizi izle - Kuzey Güney Kanal D dizi izle. Kanal D ekranlarında soluksuz izlenen Kuzey Güney 77. bölümüyle ekrana geldi. Merakla beklenen Kuzey Güney 77. bölümde Kuzey Barış'ın kirli oyununa alet olarak Sümer Tezkan'ın cinayetine tanık oldu.

Kuzey Güney 78. bölüm izlemek için tıklayınız

Fenomen dizi Kuzey Güney 77. bölümüyle ekrana geldi. Soluk soluğa geçen dizide Kuzey Barış'ın Güney'e hazırladığı kirli tuzağa alet olarak Sümer Tezkan'ın cinayetiyle karşılaştı.

Kuzey Güney 77. bölüm izlemek için tıklayınız


İşte Kuzey Güney 77. bölümü yaşananlar

Cemre ile evlenme hazırlığında olan Kuzey başını fena derde soktu. Barış'ın artık bittiği anda Barış Sümer Tezkan'a giderek para istedi. Sümer ise silahla tehdit edecekken Barış silahı kaptı ve Sümer'i öldürdü. Her yeri temizleyen Barış Güney'e kirli bir oyun oynayarak Güney'in kol düğmesini cünayet yerine bıraktı. Daha sonra Güney'e Sümer'in telefonundan mesaj atan Barış acil olarak Sümer'in evine çağırdı. Kuzey ise o sırada bu mesajı görerek koşarak Sümer'in evine gitti. O sırada Şeref Komser'de peşinden gitti. Kuzey kapının açık olduğunu girince içeri girdi ve karşılaştığı manzara karşısında şok oldu. İşte o anlar;

 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar