22.09.2014
Rota Haber
Lale Devri dizisi 118. son bölüm finali tek parça izle - dizi izle
Lale Devri dizisi 118. son bölüm finali tek parça izle - dizi izle. Lale Devri 118. bölüm Cumartesi günü ekrana gelecek. İşte Lale Devri 118. bölüm tüm yaşanacaklar.Fox tv dizi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
16.06.2013 10:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Lale Devri dizisi 118. bölüm finali tek parça izle.Lale Devri 118. bölüm fragmanı yayınlandı. Lale Devri 117. bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar...Fox tv dizi izle

Lale Devri 118. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Lale Devri 118. bölümde neler yaşanacak?

Velayet duruşmasını kaybettikten sonra fenalaşan Toprak, düşük tehlikesiyle hastaneye yatırılmıştır! Çınar bir yandan Toprak’ın moralini yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da Zümrüt’ün çocuklarının vasiyetini almaması için mahkemeye çıkmaya hazırlanır.
Duruşma günü gelir çatar! Sıtkı ve Reyhan tanık olarak dinlenirler. Ancak Çınar’ın asıl kozu Necip’in ifadesi olacaktır. Çınar, Necip’in mahkemeye gelmesini beklerken, Necip’in aldığı bir haber, onu çok zor bir seçime sürükleyecektir.
Zümrüt, davayı kazanmıştır! Çınar perişan olurken, Toprak onu güçlü durması için ayağa kaldırmaya çabalar. Ancak Zümrüt çocukları almak için geldiğinde, herkes göz yaşlarına boğulacaktır!
Çocuklarını kaybetmeyi kabullenemeyen Çınar, onları görebilmek için yalıyı gözlemeye başlar! Toprak ise temyiz yolunun açılmasıyla umuda kapılmıştır. Toprak mutlu haberi vermek için Çınar’ı beklerken, Çınar’ın onu şoke edici bir sürprizi olacaktır!

Lale Devri 115. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar