02.03.2015
Rota Haber

Liseli kızlardan mezarlıkta işkence

 
Liseli kızlardan mezarlıkta işkence

Silivri'de, lise öğrencisi 4 kızın aynı okulda okuyan başka bir kız öğrenciye mezarlıkta yaptığı işkence, cep telefonuyla kaydedildi. İşkenceci kızlardan birinin kaydettiği görüntülerde liseli kız, arkadaşları tarafından sürekli darp ediliyor, yerlerde sürükleniyor ve kafası yere vuruluyor.

Haberi Yazdır Email Gönder
25.07.2012 15:19   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Silivri Mezarlığı'nda 30 Mart tarihinde meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gerçekleşti: F.S., Y.K.,M.Ç. ve M.Ö. erkek meselesi yüzünden kavgalı oldukları liseli Ç.G.'ye tuzak kurdu. Gruptan M.Ö., cep telefonundan mesaj atarak Ç.G.'yi önce buluşmaya çağırdı ardından da "Bir akrabam öldü ona dua edelim" diyerek Silivri Mezarlığı'na götürdü. Ancak burada 2 kızı diğer 3 kız karşıladı. Mezarlıkta bekleyen F.S.,M.Ç. ve Y.K., Ç.G.'ye vurmaya başladı. Bu sırada işkenceci başka bir kız da cep telefonuyla olanları kaydetti.
 
 
Görüntülere göre Ç.G., arkadaşları tarafından sürekli darp ediliyor, yerlerde sürükleniyor ve kafası yere vuruluyor. Yerden kalkamayan Ç.G.'yi öfkeli kızlar zaman zaman saçlarından tutarak yerde sürüklüyor. Hakaret etmeyi sürdüren kızlar, bir ara yanlarında getirdikleri damacanadaki suyu, Ç.G.'nin başından aşağıya döküyor. Sırayla Ç.G.'yi yerde sürükleyip, tekme atmaya devam ediyor. İşkence anlarının sonlarında ise Ç.G.'yi mezarlık içindeki bir çeşmenin yanına götürüyorlar. Burada Ç.G.'nin koluna cam parçasıyla çizik atılıyor, sigara söndürülüyor.
 
Daha sonra mezarlıkta temizlenen liseliye, 4 kız zorla makyaj yapıyor. Ardından da bir minibüse bindirip evine gönderiyor.
 
İşkenceci kızlar hakkında 8,5'ar yıl istemiyle dava açıldı.
 
(CİHAN)
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 14 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
adalet - 29.07.2012 19:47:55
bu caniler mi okuyup da adam olacak, yazıklar olsun böyle gençliğe, Allah bu sadist canilerin belasını versin...
kenan - 26.07.2012 08:04:43
bunları bu egitimsistemi yetistirdi. kina yaksin, 70 yilda 70milyon nesil yetistirenler... iskenceye ugrayan kiza helalolsun, saglam kizmis..
misafir - 25.07.2012 17:46:19 - 25.07.2012 23:28:43
DOGRU AYRI AMA SONRA ORTADA DAMIZLIK DANA GİBİ DOLANIYO O ERGENLER,KIZ GÖRDÜLER Mİ ,SALDIRACAK GİBİ DOLANIYOR ABAZALAR.
misafir - 25.07.2012 19:07:38
dizi gençliği pop müzik gençliği böyle olur işte. daha sorsan 2x2 yi yapamazlar bunlar.
misafir - 25.07.2012 17:46:19
Laik okulların yetiştirdiği gençlik İsrailde kız ve erkek öğrencilerin okulları ayry ayrı çünkü kız erkek beraber okununca öğrencilerin performansı düştüğü dikkat dağınıklığı ve ergenlik problemlerinden dolayı tabii lise kısmı ,İsrail yapar ama biz yapmaya kalksak yobaz anti laik yaftası yersiniz muhakkak aile terbiyesinden yoksun bu kızlar ve erkek arkadaş için yapılmış bir kavgadır ve çok iğrenç...........bunlarla evln ve yuva kur düşenemiyorum bile...........
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com