19 Mart Galatasaray Kasımpaşa maçı canlı izle - Justin tv izle Galatasaray Kasımpaşa izle   -     Lig tv canlı izle - Galatasaray Kasımpaşa maçı izle ( macizletir) izle - canlı maç izle   -     'Başbakan Erdoğan'la Selfie'm'   -     İdman tv izle- Az tv canlı izle Galatasaray Kasımpaşa maçı canlı izle - Canlı maç izle (Şifresiz izle)   -     Şifresiz Lig tv izle (Karabükspor Galatasaray maçı canlı izle) canlı maç izle   -     Demirören'den E-bilet açıklaması   -     "İptal söz konusu değil"   -     'Lig tv canlı izle - Galatasaray Kasımpaşa maçı izle ( macizletir) izle - Justin tv canlı maç izle'   -     Şanlıurfa'da silahlı saldırı: 1 ölü   -     Erste Grup: Türkiye ikinci çeyrekte sürpriz yapabilir   -  
  19.04.2014
Rota Haber
MEB SBS Ek yerleştirme Tercih sonuçları 2013 TC Kimlik no ile sorgu
MEB SBS Ek yerleştirme Tercih sonuçları 2013 TC Kimlik no ile sorgu.Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2013 SBS sınav sonuçları açıklanmıştır. Seviye Belirleme sınavı tercihleri sonuçları için meb.gov.tr adresine giriş yapacaksınız.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.08.2013 13:10   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

MEB SBS Ek yerleştirme Tercih sonuçları 2013 TC Kimlik no ile sorgu.Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2013 SBS sınav sonuçları açıklanmıştır. Seviye Belirleme sınavı tercihleri sonuçları için meb.gov.tr adresine giriş yapacaksınız. İşte detaylar.

Milyonlarca ilkokul öğrencisi tarafından sonucu merakla beklenen SBS sınavı sonuçları ve SBS tercihleri sonuçları bugün itibari ile Milli Eğitim Bakanlığı resmi adresi ve İnternet adresi olan meb.gov.tr adresinde açıklanmıştır.

MEB Ortaöğretime geçiş sistemi 2013 yılı yerleştirme sonuçları - SBS Yerleştirme sonuçları 2013. SBS tercih sonuçları 2013 MEB ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinde açıklandı. İşte SBS Yerleştirme sonuçları 2013 TC Kimlik no ile sorgu.

Merakla beklenen ve günlerdir meşgul eden MEB SBS Yerleştirme sonuçları 2013 açıklandı. SBS Tercih sonuçları sorgu için aktif olan linki tıklayınız. SBS Yerleştirme sonuçları TC Kimlik no ile rotahaber.com farkıyla öğrenebilirsiniz.

SBS YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ Ortaöğretime yerleştirme sistemine göre, yerleştirme sonuçları saat 00.00 itibarıyla "www.meb.gov.tr" internet adresinden açıklanacak.
 
Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada, ortaöğretime yerleştirme sistemi çerçevesinde 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı seviye belirleme sınavının 8 Haziran 2013'te yurtiçi ve yurtdışı sınav merkezlerinde gerçekleştirildiği hatırlatıldı. Sonuçların 12 Temmuz 2013 tarihinde açıklandığı belirtilerek, 15-29 Temmuz 2013 tarihleri arasında da tercihlerin alındığı belirtildi.
 


Açıklamada, öğretime yerleştirme sistemi çerçevesinde yerleştirme işlemlerinin öğrencilerin genel başarı sıraları ve yüzdelik dilimlerini gösterir şekilde açıklanan Ortaöğretime Yerleştirme Puanı'na göre gerçekleştirildiği kaydedildi. Birinci yerleştirme sonuçlarının 6 Ağustos 2013 saat 00.00 itibariyle "www.meb.gov.tr" internet adresinden yayımlanmaya başlanacağı duyuruldu.
 
Öğrenciler, TC kimlik numarası ve doğum tarihiyle sonuç bilgilerini bu adresten öğrenebilecek.


Ayrıca bununla ilgili olarak SBS ek yerleştirme ve SBS kontenjanları hakkındaki ayrıntılı bilgiye de yine üst kısımda belirtmiş olduğumuz adresten ulaşacaksınız.

Öte yandan SBS öğrencileri için tercih yapan öğrencilerimizin okullara göre dağılımları da açıklandı ve MEB'in açıkladığı tüm bilgilere ise sbs2013.meb.gov.tr/‎ adresinden ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 >