05.03.2015
Rota Haber

Mesut Komiser diziden ayrılıyor mu?

 
Mesut Komiser diziden ayrılıyor mu?

Zeynep Be?erler, ?evket ?oruh’un diziden ayr?laca?? iddialar?n? yan?tlad?.

Haberi Yazdır Email Gönder
26.08.2011 23:57   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Arka Sokaklar’ın Melek Komiser’i  Zeynep Beşerler dün Bebek’te görüntülendi.
Setarkası.com’un haberine göre, Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’daki performansıyla dikkat çeken Zeynep Beşerler dün arkadaşlarıyla birlikte Bebek’te yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde İlker İnanoğlu’nun önünde diz çöküp evlenme teklifi etmeye yeltendiği hatırlatılan Zeynep Beşerler “Onların hepsi şaka başka bir şey değil. İlker ne kadar yapma desem de yapıyor o yüzden bir şey demiyorum. Çok iyi arkadaşım. Ama bazen deliyor. ”dedi.Güzel oyuncu Zeynep Beşerler bayramda arkadaşının düğünü için Londra’ya gideceğini söyledi.

AYNI KADRO DEVAM

Dizisi Arka Sokaklar’ın pazartesi günü başladığını belirten Zeynep Beşerler, Şevket Çoruh’un diziden ayrılacağı iddialarını “Şevket Çoruh diziden ayrılmıyor. Kadro aynı şekilde devam. “diyerek yalanladı. Beşerler, diziden geçen sezon ayrılan Çağla Kubat’ın da ayrılmasında üzüntü duyduğunu söyledi.(Setarkası.com)

 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com