22.09.2014
Rota Haber
Mevlid kandili mesajları 2013
Bugün Mevlid kandili. En güzel Mevlid kandili mesajları burada! Mevlid Kandili ile sevdiklerinize mevlid kandili mesajları buradan yollayabilirisin.Mevlid kandili sms mesajları ve mevlid kandili duası için tıklayınız...
Haberi Yazdır Email Gönder
23.01.2013 07:51   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Mevlid kandili mesajları 2013 için tıklayınız. Mevlid kandili mesajları en güzel mevlid kandili sms mesajları ve mevlid kandili Nihat Hatipoğlu Mevlid kandili duası rotahaber.com farkıyla sizler için derledik...

Mevlid Kandili hakkında tüm detaylı bilgileri buradan bulabilirsiniz. Mevlid kandili ne zaman? Mevlid Kandili duası ve Mevlid Kandili diyanet açıklaması rotahaber.com farkıyla öğrenebilirsiniz...

EN GÜZEL MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Mevlid kandili ne zaman?
23 Şubat Çarşamba gününü perşembeye bağlayan gece, tüm insanlığı onurlandırmak üzere dünyaya teşrif eden Hz. Muhammed'in Mevlid-i Şeriflerinin 1442. yıl dönümünün idrak edileceği gün Mevlid Kandili olarak kutlanacak.

Mevlid Kandili duasıMevlid Kandili Mesajları

1- Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller. .
2- Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
3- Kalpler vardir, sevgiyi yasatmak için, Insanlar vardir, dostlugu paylasmak için, Mubarek günler vardir, Beraberce kutlamak için. .
4- Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun. .
5-Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.
6- Gel ey Muhammed bahardir, dualar ardinda sakli, aminlerimiz vardir. Hacdan döner gibi, Mevlüt'den kandili iner gibi gel gel. Bekliyoruz yillardir. Kandiliniz mübarek olsun.
7- Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar