20.09.2014
Rota Haber
MHP Belediye başkan adayları tam listesi - MHP İstanbul Büyükşehir adayı kim ? son dakika
MHP Belediye başkan adayları tam listesi - MHP İstanbul Büyükşehir adayı kim ? son dakika.Milliyetçi Hareket Partisi, İstanbul'daki Sinan Erdem Spor Salonu'nda yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını açıkladı.
Haberi Yazdır Email Gönder
09.12.2013 11:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


MHP Belediye başkan adayları tam listesi - MHP İstanbul Büyükşehir adayı kim ? son dakika.Milliyetçi Hareket Partisi, İstanbul'daki Sinan Erdem Spor Salonu'nda yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi, İstanbul'daki Sinan Erdem Spor Salonu'nda yerel seçimler öncesi belediye başkan adaylarını açıkladı.
 
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un adını açıklaması bekleniyordu ancak MHP'de büyük bir sürpriz gerçekleşti. 
 
MHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar oldu. Acar, 37 yaşında ve İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü mezunu.
 
İŞTE MHP'NİN BÜYÜKŞEHİR VE İL ADAYLARI

İSTANBUL: RASİM ACAR


ARTVİN: KADİR SEÇKİN
 
BATMAN: ZİVER CEVİZ
 
SİNOP: İLHAN AYDEMİR
 
ŞIRNAK: MİZAR ZEYREK
 
SİİRT: MUAMMER EKİNCİ
 
KIRŞEHİR: ARİF EKİCİ
 
KASTAMONU: HAYATİ HAMZAOĞLU
 
ERZURUM: KAMİL AYDIN
 
KARAMAN: ALİ PINARBAŞI
 
KARS: MURTAZA KARAÇANTA
 
KARABÜK: RAFET VERGİLİ
 
MALATYA: LÜTFÜ KAZANCI
 
MUĞLA: MEHMET ERDOĞ
 
SAKARYA: ORHAN ÜNVER
 
SAMSUN: FERHAT GÜNAYDIN
 
ŞANLIURFA: MUSTAFA KEMAL SARAÇOĞLU
 
TEKİRDAĞ: NAİL YILMAZ
 
TRABZON: HÜSEYİN ÖZ
 
ADIYAMAN: MEHMET ERDEM
 
AFYON: FATİH ÇETİNKAYA
 
BİNGÖL: HASAN KARAHAN
 
BOLU: ŞÜKRÜ GÜLEÇ
 
ÇANAKKALE: HALİL RÜŞTÜ AKGÜN
 
EDİRNE: ORHAN ÇAKIRLAR
 
ELAZIĞ: BİLAL ÇOBAN
 
 
Bahçeli'nin konuşmasından satırbaşları:

Bu seçimlerin telafisi yoktur. Görmek lazım ki ülkemiz bıçak sırtında. Bu seçimler Cumhurbaşkanı  ve genel seçimler Türkiye'nin istikbalini belirleyecek. 
 
Kısır çekişmelerin tarafı olmak geleceğimizi sabote etmek. Gruplaşmaya zemin hazırlamak anlaşmazlıklara sebep olacaktır.
 
Başarıya duyduğumuz bağlılığı kimse zaafa uğratmamalı. Asılsız küslükler, suizanlar gönüllerini donduracaktır. Kucaklaşmak varken kutuplaşmak zarardır. Kardeşlik varken düşmanca tutum içinde olmak hiçbir vicdana sığmaz.

HİÇBİR SORUMLULUKTAN KAÇMADIK

Hiçbir zaman sorumluluktan kaçmadık. Zalimliğin her çeşidine gövdemizi siper ettik. Aziz milletim hizmetkarlarını dört gözle beklemektedir.
Kimsenin kimseye üstünlüğü yok. Aday olamayan arkadaşlarımızın arasında kırgınlık olmamalı.
 
Biz hainlere kucak açmadık, İmralı'ya sevdalanmadık, Kandil'e boyun eğmedik. Çünkü biz adı belli kimliği net nerde durduğu açık MHP'yiz... İçimiz de dışımız da birdir. Vatanımız bayrağımız devletimiz de birdir. 

Artık Türkiye'yi içten çökertmeye azmetmiş AKP'nin devri kapanmalıdır. Erdoğan'a daha ne kadar tahammül edilecek. Bunların yetmedi mi çaldıkları aşırdıkları yüzsüzlükleri rezillikleri başarısızlıkları, yetmedi mi ihanetleri?
 
İstanbul'un başında 20 yıldır Recep Tayyip Erdoğan ve zihniyeti musallat olmuştur. 20 yıldır haramzadeler suç örgütleri AKP vizeli rantiyeciler faaldir. İstanbul suça teslimdir. Asayişsizlik diz boyudur. 20 yıl öncesine göre İstanbul'da trafik çilesi bitmiş midir? Şehir için seyahatlerde en küçük bir düzelme görülmüş müdür? Kaçak yapılaşma durmuş mudur? Sosyal ve ekonomik problemler çözülmüş müdür? Düzgün ve dengeli şehirleşme sağlanmış mıdır? 20 yıldır yapılan ve bizim görmediğimiz neler var İstanbul'da?
 
İstanbul'un tutacak bir yanı kalmamış mıdır? Suriyeli sığınmacılarla birlikte caddeler boyu dilenciler patlamış sokaklar kabusa dönmüştür. Eşitsizlik ahlaksızlık bölüşümdeki adaletsizlik ve ihmalkarlık milyonlarca İstanbulluyu mahvetmiştir. İstanbul 20 yıldır hikaye dinlemiş boş sözlerle oyalanmıştır.
 
İstanbullu kardeşim ne AKP'ye ne CHP'ye mahkum değildir. MHP'yi yok sayanlar 30 Mart'ta mahcubiyetten sokağa çıkamayacaktır. Biz gülün sarısına bakmayız, başın toplusuna bakmayız. İstanbul'u onların emellerine teslim etmeyiz. 
 
Kürdistan için mesai harcayanlar vakit geç olmadan bundan vazgeçmelidir. Bu şeref yoksunları yaptıklarının ceremesini çekeceklerdir. Ayrıca terör suçundan hüküm giyenlere siyaset yolu açılmış ve demokrasi paketleriyle Türkiye'nin bağrına hançer saplanmıştır. Başbakan Erdoğan İmralı canisini siyasete taşımak ve PKK'yı genel af ile taltif için olağan üstü gayret harcamaktadır. Başbakan Erdoğan ihanetten milli vicdanlarda müebbet cezaya çarptırılacaktır. 

Ön kapıdan kömür ve makarna girerken arka kapıdan Kürdistan girmekte ve Türklük çıkmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar