25.07.2014
Rota Haber
MHP İlçe Belediye Başkan adayları tam listesi 2014 Yerel Seçim MHP adayları
MHP İlçe Belediye Başkan adayları tam listesi 2014 Yerel Seçim MHP adayları. Yerel Seçim 30 Mart günü yapılacak. İşte MHP Başkan adayları tam listesi.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.01.2014 10:39   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


MHP İlçe Belediye Başkan adayları tam listesi 2014 Yerel Seçim MHP adayları. Yerel Seçim 30 Mart günü yapılacak. İşte MHP Başkan adayları tam listesi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin 3. etap aday takdim toplantısında konuştu. Bahçeli 56 ilin adayını açıkladı.

MHP BÜYÜKŞEHİR VE İL ADAYLARI
İSTANBUL: RASİM ACAR
ARTVİN: KADİR SEÇKİN
BATMAN: ZİVER CEVİZ
SİNOP: İLHAN AYDEMİR
ŞIRNAK: MİZAR ZEYREK
SİİRT: MUAMMER EKİNCİ
KIRŞEHİR: ARİF EKİCİ
KASTAMONU: HAYATİ HAMZAOĞLU
ERZURUM: KAMİL AYDIN
KARAMAN: ALİ PINARBAŞI
KARS: MURTAZA KARAÇANTA
KARABÜK: RAFET VERGİLİ
MALATYA: LÜTFÜ KAZANCI
MUĞLA: MEHMET ERDOĞ
SAKARYA: ORHAN ÜNVER
SAMSUN: FERHAT GÜNAYDIN
ŞANLIURFA: MUSTAFA KEMAL SARAÇOĞLU
TEKİRDAĞ: NAİL YILMAZ
TRABZON: HÜSEYİN ÖZ
ADIYAMAN: MEHMET ERDEM
AFYON: FATİH ÇETİNKAYA
BİNGÖL: HASAN KARAHAN
BOLU: ŞÜKRÜ GÜLEÇ
ÇANAKKALE: HALİL RÜŞTÜ AKGÜN
EDİRNE: ORHAN ÇAKIRLAR
 
MHP Başkan adayları:
Erzurum: Kamil Aydın
Malatya: Lütfi Kazancı
Muğla: Mehmet Erdoğan
Sakarya: Orhan Ünver
Samsun: Ferhat Günaydın
Tekirdağ: Nail Yılmaz
Trabzon: Hüseyin Örs
İstanbul: Rasim Acar
Bingöl: Hasan Karahan
Bolu: Şükrü Güneş
Çanakkale: Halil Rüştü Akgün
Edirne: Orhan Çakırlar
Elazığ: Bilal Çoban
Karabük: Rafet Vergili
Karaman: Ali Pınarbaşı
Kars: Murtaza Karaçanta
Kastamonu: Hayati Hamzaoğlu
Kırşehir: Arif Ekici
Siirt: Muammer Ekinci
Şırnak: Mizar Zeyrek
Sinop: İlhan Aydemir
Batman: Ziver Çeviz
Artvin: Kadir Seçkin

-İLÇE BELDE ADAY-

ADANA
Çukurova Ali Uğur Akbaş
Karataş Süleyman Balıkçı
Saimbeyli Mustafa Şahin Gökçe
Tufanbeyli Kazım Karaşoğlu
Yüreğir Yücel Bayram

AFYONKARAHİSAR
Başmakcı Ayhan Gönüllü
Bolvadin Selim Karasekreter
Bolvadin Dişli Mustafa Karakoç
Bolvadin Özburun Yusuf Can
Çobanlar Kocaöz İbrahim Nal
Emirdağ Uğur Serdar Kargın
Emirdağ Davulga Ömer Mısır
İhsaniye Gazlıgöl İsmail Özpınar
İhsaniye Kayhan Ömer Şahin
İhsaniye Yaylabağı İsmail Dülger
Merkez Büyükkalecik İlhan Kavak
Merkez Salar Halil Aygün
Merkez Değirmenayvalı Hüseyin Bayram
Sinanpaşa Serban Vedat Köse
Sinanpaşa Ahmetpaşa Eyüp Yakan

AKSARAY
Eskil Eşmekaya Gazi Eşmekaya
Gülağaç Gülpınar Mustafa Baymışlıoğlu
Güzelyurt Selime Turgut Yayatan
Merkez Bağlıkaya Davut Çalışkan
Merkez Topakkaya Yaşar Bülbül
Merkez Yeşiltepe Dede Yurt
Merkez Yeşilova Mahmut Baysal
Merkez Helvadere Mehmet Sevdi
Ortaköy Mahmut Ütük

AMASYA
Merzifon Mustafa Yeşildağ
Taşova Aslan Berber

ANKARA
Güdül Nurettin Yiğitel
Keçiören Mehmet Ali Tanrıverdi

ANTALYA
Aksu Ramazan Özen
Demre Ali Yıldırım
Kepez Murat Dinç
Muratpaşa Gürhan Mandacı

BALIKESİR
Balya Osman Kılıç
Erdek Zübeyir Haluk Nazlıoğlu
Gönen Mustafa Gürcanlar
Manyas Necmi Çetin
Marmara Recep Ahmet Mercan

BATMAN
Beşiri Salih Boğa
Hasankeyf Yılmaz Yıldırım

BİLECİK
Bozuyük Miraç Mete Yüksel
İnhisar Ayhan Ödübek
Merkez Bayırköy Hilal Subaşı
Osmaneli Mustafa Kürek

BİTLİS
Adilcevaz Eyüp Altay

BURDUR
Kemer Yılmaz Aldemir

ÇANKIRI
Atkaracalar Fatih Öz
Atkaracalar Çardaklı Raif Ulusoy
Eldivan Nusrettin Gökçer
Ilgaz Arif Çayır
Şabanözü Mustafa Karakaya
Yapraklı Ali Sarıkaya

ÇORUM
Alaca Fuat İstanbullu
Bayat Bekir Güngör
Laçin Ünal Gevşek
Mecitözü Salih Yaman
Osmancık Haydar Kurşun
Sungurlu Abdulkadir Şahiner

DENİZLİ
Serinhisar Halil Öztürk
DİYARBAKIR
Bağlar Mehmet Ataç
Bismil Numan Dayı
Çermik Halis Satıç
Çınar Alican Gür
Çüngüş Mustafa Akmeşe
Dicle Berzen Tektaş
Eğil Kemal Adıyaman
Ergani Cemal Yıldırım
Hani Reşat Güngör
Hazro Gökhan Bilici
Kayapınar Harun Yaşa
Kocaköy Mehmet İçli
Kulp Recep Donat
Lice Recep Üşme
Silvan Halil Üçenak
Sur Alişan Erel
Yenişehir Abdullah Özden

ELAZIĞ
Alacakaya İrfan Eryılmaz
Sivrice Nazım Saydık

ESKİŞEHİR
Alpu Fuat Yahşi
Çifteler Sabit Yalçın
Mahmudiye Nuri Yılmaz
Sarıcakaya Salih Yıldırım

GAZİANTEP
Araban Kadir Sarıkaya
Karkamış Seydi Yılmaz
Oğuzeli Sait Kılıç
Şehit Kamil Mustafa Akdoğan
Yavuzeli Mehmet Karahan

HATAY

Antakya Fedai Yücedal

Payas Mahir Yalçın

IĞDIR

Merkez Melekli Eray Coşar

İZMİR

Dikili Halis Devecioğlu

Foça Serdar Mersin

Kınık Rıza Dönmez

Konak Adil Özyiğit

Ödemiş Mehmet Yılmazer

KARAMAN

Ermenek Kazancı Cafer Taştekin

Sarıveliler Göktepe Mehmet Mutlu

KAYSERİ

Akkışla Mehmet Varol

Felahiye Zait Acı

Hacılar Hamit Eser

İncesu Aslan Topallı

Özvatan Halid Demir

Sarıoğlan Ali Osman Yıldız

Yahyalı Fatih Özdemir

Yeşilhisar Metin İnce

KIRIKKALE

Çelebi Davut Özbal

Delice İhsan Biçici

Delice Çerikli Hacı Öztürkmen

Yahşihan Osman Türkyılmaz

Merkez İnece Nihat Evirgen

Pehlivanköy Ramazan Gök

Pınarhisar Hüseyin Çalık

KIRŞEHİR

Akçakent Bekir Türkay

Çiçekdağı Köseli Bekir Yılmaz

Kaman Erhan Talu

Kaman Kurancılı Erdoğan Tekeli

KİLİS

Musabeyli Mustafa Çetin

Polateli Duran Kurşunoğlu

KOCAELİ

Dilovası Ayhan Akay

İzmit Eşref Ayhan Arpacı

Körfez Salih Recep Şirin

KONYA

Ahırlı Ceylan Arslan

Akşehir Osman Fedai

Halkapınar Mehmet Bakkal

Hüyük Sadık Sefer

Kulu Orhan Yüksel

Meram Hakkı Altuntaş

MALATYA

Arapgir Nejat Güzeler

Doğanşehir İsmet Bayram

MANİSA

Gördes İbrahim Emre

MERSİN

Akdeniz Remzi Çıngı

Aydıncık Nazım Çabuk

Çamlıyayla İsmail Tepebağlı

Gülnar Ahmet Günel

Mezitli Serkan Akkoyuncu

Mut Nebi Yılmaz

Tarsus Şevket Can

NEVŞEHİR

Avanos Özkonak Mustafa Özden

NİĞDE

Bor Bahçeli Ertuğrul Çelenkoğlu

Çiftlik Serkan Güzel

Çiftlik Azatlı Rasim Aydın

Çiftlik Bozköy Ramazan Kanel

Merkez Sazlıca Mustafa Uysal

Merkez Değirmenli Yıldıray Tok

Merkez Konaklı Maksut Özçelik

Merkez Bağlama Murat Erdoğan

Merkez Hacıabdullah İsmail Katırcı

Merkez Dündarlı Hüseyin Çıkan

Merkez Gümüşler Talip Akdoğan

Merkez Kiledere Cengiz Tereci

Merkez Karatlı Osman Öztürk

OSMANİYE

Düziçi Muhammet Kaya

Düziçi Böcekli Doğan Öztürk

Düziçi Atalan Süleyman Yıldırım

Kadirli Ömer Tarhan

Hasanbeyli Alpaslan Koca

RİZE

Ardeşen Erdoğan Erdem

SAKARYA

Erenler Yakup Alaylı

Karasu Recep Ali Küçük

Kocaali Kenan Çatalbaş

Söğütlü Turan Bölükbaşı

SAMSUN

Çarşamba İlyas Aydın

Terme Adem Güngör

SİVAS

Akıncılar Hasan Yeşilyurt

Gemerek Cengiz Öztoprak

Gürün Nami Çiftci

Hafik Selami Aytan

İmranlı Pehlül İşleyen

Koyulhisar Osman Epsileli

Merkez Yıldız Mustafa Öztürk

Suşehri Mehmet Yahşi

Şarkışla Yaşar Aşkın

Yıldızeli Yılmaz Navruz

ŞANLIURFA

Siverek Sinan Beyazkuş

Birecik Mehmet Kara

TOKAT

Almus Adnan İncebay

Reşadiye Rafet Erdem

Zile Mustafa Erdoğan

TRABZON

Arsin Embiya Memişoğlu

Çarşıbaşı Ahmet Çakır

Çaykara Dursun Ali Sevinç

VAN

Tuşba Muazzez Çakırgöz

YALOVA

Çınarcık Mert Yılmaz

Çınarcık Koru Hacer Fakılı

Merkez Kadıköy Mecit Okuyan

YOZGAT

Akdağmadeni Ahmet Oba

Aydıncık Ahmet Demirel

Boğazlıyan Feramuz Bozoğlu

Boğazlıyan Ovakent Hacı Ali Ersoy

Çandır Ahmet Eroğlu

Kadışehri Mustafa Doğru

Sarıkaya Karayakup Mehmet Talip Er

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...




 
 
30.06.2014
 

Cumhurbaşkanı kim olsun ?


Ankete (94484) kişi katıldı