20.09.2014
Rota Haber
Milli Piyango Yılbaşı sonuçları bilen adam izle - Milli Piyango sonuçları nasıl bildi ? Bilet sorgu
Milli Piyango Yılbaşı sonuçları bilen adam izle - Milli Piyango sonuçları nasıl bildi ? Bilet sorgu.İnanılmaz ama Milli Piyango"nun yılbaşı özel çekilişinde, büyük ikramiyenin çıkacağı rakamları üç gün önceden canlı yayında bildi.
Haberi Yazdır Email Gönder
05.01.2014 10:33   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Milli Piyango Yılbaşı sonuçları bilen adam izle - Milli Piyango sonuçları nasıl bildi ? Bilet sorgu.Ünlü mentalist Enis Talas, büyük ikramiyenin isabet edeceği rakamları Zahide Yetiş'in programında bir hafta öncesinden söyledi.
 
Zahide Yetiş'in sunduğu "Zahide ile Yetiş Hayata" programına bir hafta önce konuk olan mentalist Enis Talas, 2014 yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi olan 50 Milyon TL'nin bilet rakamlarını tahmin ettiğini iddia etti ve rakamlar kilitli bir kasaya konularak notere teslim edildi.
 

Dün yayınlanan programda kasa canlı yayında noter huzurunda açıldı ve içinden çıkan zarftaki rakamlar tek tek açıklandı.
 
Rakamların açıklanmasıyla stüdyodaki herkes şaşkına döndü. Talas'ın tahmin ettiği rakamlar büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlardı..

BİLET SORGULAMA - Milli Piyango çekiliş sonuçları - (SORGU) mpi.gov.tr. Milli Piyango çekiliş sonuçları 2014 (Yılbaşı) - Milli Piyango sonuçları sıralı tam listesi rotahaber.com adresinde. Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi ile eş zamanlı olarak burada yayınlanacak. İşte herkesin merakla beklediği an geldi. Kimler zengin olacak ? Milli Piyango bileti hangi bilete vuracak.

MİLLİ PİYANGO SIRALI TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Piyango çeyrek bilet, yarım bilet ve tam bilet ? Milli Piyango kimler kazanacak? Milli Piyango için geri sayım başladı.

Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam listesi (Milli Piyango çekilişi) - 2014 Milli Piyango Yılbaşı sonuçları.Milli Piyango Yılbaşı çekiliş sonuçları - Milli Piyango Yılbaşı tam listesi (Milli Piyango Yeni yıl sonuçları).Milli Piyango 50 Milyon çekiliş sonuçları her yıl olduğu gibi MPİ ile eşzamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. Merakla beklenen Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları burada olacaktır. 2014 Milli Piyango sonuçları yılbaşı çekilişi tam listesi için aktif linkleri tıklayınız.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Milli Piyango çekilişi yeni yılın ilk dakikalarında hemen hemen herkesin hayallerini gerçekleştirmek için çekilişi yapılacak.

Merakla beklenen Milli Piyango çekilişi herkesi ekran ve internet başında kilitleyecek. Milli Piyango yılbaşı çekilişinde tam 50 Milyon ikramiye kimin olacak? Milli Piyango idaresi tarafından 31 Aralık 2013 tarihinde çekilişi gerçekleştirilecek olan Milli Piyango çekiliş sonuçları an ve an tam liste olarak rotahaber.com adresinde sizlerle olacak.

Milli Piyango sonuçları için facebook sayfamızıda takip edebilirsiniz. Milli Piyango facebook sayfamızdan anlık olarak paylaşım yapılacak ve Milli Piyango talihlileri Milli Piyango biletlerini kontrol ederek Milli Piyango sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilecektir.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde saatler 00.00 olduğunda ise 50 Milyon TL'lik dev ikramiye sahibini bulacak. Dev ikramiyeye sayılı günler kala herkes bilet almak için sıraya girmiş durumda. Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları sorgulama adresi ise rotahaber.com ana sayfasında sizlerle olacak.

Bilet alan vatandaşlar Milli Piyango Yılbaşı 2014 çekilişi için merakla Milli Piyango sorgulama sayfasına girecek. Yoğun bir giriş olacağı için editörlerimiz Milli Piyango için sürekli ekran karşısında olarak Milli Piyango yılbaşı çekilişi için sürekli sayfalarımızı güncelleyecektir.

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Milli Piyango çekiliş listesi an ve an güncellenecektir. Rotahaber.com olarak Milli Piyango yılbaşı çekilişi web sayfası olarak sitenize kaydedebilir ve Milli Piyango resmi sitesi ile birlikte rotahaber.com ana sayfasını takip edelirsiniz.www.rotahaber.com

Milli Piyango çekilişi tam listesi öğrenmek isteyenler aktif linkleri tıklayarak Milli Piyando dev ikramiyesi için arama yapabilirler. Milli Piyango sonuçları sıralı olarak tam liste şeklinde ana sayfamızda ve haberlerimizde yayınlanacaktır.*

Milli Piyango talihlileri ise yine aynı şekilde belli olur olmaz ana sayfamızda var olacaktır. Milli Piyango sonuçları için uğurlu rakamlar tam gece 00.00 olduğunda netleşecektir. Milli Piyango çekiliş saati ise yılın son günü 31 Aralık 2013 olarak belirlenmiştir.

Milli Piyango idaresi yılbaşı çekilişi sorgulama adresi ise burada olacaktır. Eş zamanlı olarak MPİ milli piyango otomatik sorgulama ise resmi siteden görebilirsiniz. Biz anlık olarak Milli Piyango sonuçları için size elimizden gelen şekilde en hızlı vereceğiz.

Milli Piyango Piyango sonuçları anlık olarak sayfamızda güncellenecektir.Milli Piyango ana sayfası ise o anlarda yavaşlayacağı için size en yakın olaran rotahaber.com ana sayfamızdan hizmet vereceğimiz.

Milli Piyango sorgulama 31 Aralık 2013 ve Milli Piyango 1 Ocak 2014 sayfası buradadır. Herkesin merakla beklediği Milli Piyango sonuçları - Yılbaşı gecesi Milli Piyango genel müdürlüğü tarafından TRT ekranlarında izleyenleriyle buluşacak. Tüm bilet sorgusu ise sayfamızda var olan Milli Piyango tam listesi sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Milli Piyango bilet kontrol ve Milli Piyango kazananlar listesi ise ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağız. Milli Piyango kazanan kişiler ise kendilerini açıklayacak mı merak konusu? Şayet Milli Piyango 2014 kazananlar kendilerini açıklarlarsa sizlerle paylaşacağız.

Milli Piyango şans oyunlarının en gözdesi olan ve yılın en özel gününde çekilişi olan Milli Piyango Yılbaşı çekiliş sonuçları için aktif olan linkleri tıklamalısınız.Milli Piyango 1 Ocak 2014 sonuçları sorgulama için tıklayınız

Milli Piyango zenginleri ise çekilişten 1 gün sonra belli olacak ama Milli Piyango çekilişi sonrasında MPİ tarafından hangi illere çıkacağı ise hemen söylenecektir. Milli Piyango yılbaşı bileti olanlara ise zaman geçirmeden biletlerinizi kontrol etmelisiniz. Milli Piyango zaman aşımı ne kadar? sorusunun cevabı ise 8 ay.

Milli Piyango çekilişi, Milli Piyango çekiliş sorgulama ve Milli Piyango çekiliş listesi sorgulama sayfaları bu sayfamızda mevcuttur. Merakla bekleyenler ise rotahaber.com ana sayfasını sayfa imlerine ekleyerek ve Yeniyılda zengin olmak isteyenler sayfamızı kaydetmelerini öneriyoruz.

Milli Piyango bilet sorgulama sayfası , Milli Piyango bilet sorgulama sitesi ve Milli Piyango yılbaşı bilet sorgulama tam listesi sürekli olarak güncellenecek ve yeni yılın ilk gününde sizlerle olacaktır.

Milli Piyango numaraları sorgulama adresi MPİ ile eş zamanlı olarak rotahaber.com sayfasında olacaktır. Milli Piyango müdürlüğü sorgu sayfası ve Milli Piyango müdürlüğü sıralı tam listesi için adres çubuğunuza www.rotahaber.com yazarak Milli Piyango sonuç sayfasına ulaşabilirsiniz. Şayet Rotahaber mobil sitesinden ulaşmak isteyenler ise android telefonlarından rotahaber mobil kurulumunu yaparak Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçlarına ulaşabilirsiniz....

Milli Piyango Yeni yıl ile birlikte sonuçları her ne olursa olsun ihtiyaç sahiplerine çıkmalarını temenni ediyoruz. Milli Piyango yeni yıl çekiliş sonuçları tam listesi ile birlikte sizlere sunacağız. Şayet Milli Piyango Yeni yıl sonuçlarında aksilik olursa bizden vazgeçmeminizi istiyoruz. Yaşanan yoğunluk dolasıyla sizlere en iyi şekilde Milli Piyango sonuçları için aksilik olmadan vermeye çalışacağız.İyi şanslar ve Mutlu yıllar diliyoruz...

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar