20.09.2014
Rota Haber
Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm Star tv izle - Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm tek parça izle 2 Nisan 2014
Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm Star tv izle - Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm tek parça izle 2 Nisan 2014. Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölüm izle. Star tv Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
02.04.2014 12:57   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm Star tv izle - Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm tek parça izle 2 Nisan 2014. Muhteşem Yüzyıl 130. yeni bölüm izle. Star tv Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 130. bölümde neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm izle.

Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm Star tv izle- TIKLA

Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm 1. fragmanı izle - TIKLA


Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm 2. fragmanı izle - TIKLAMuhteşem Yüzyıl 130. bölümde neler olacak ?


Sarayda Sultan Süleyman'ın vicdanı halen Şehzade Mustafa'yı unutmamaktadır. Vicdan hesabı yapan Sultan Süleyman Hürrem Sultan'dan hesap sorar. Hürrem Sultan ise Şehzade Beyazıt için büyücüye gider fakat şok bir cevapla kalır. Hürrem Sultan'ın şehre indiğini duyanlar ise Hürrem Sultan'ı taş yağmuruna tutarlar. Muhteşem Yüzyıl nefes kesecek bölümü 2 Nisan akşamı Star tv'de izlenecek. İşte Muhteşem Yüzyıl 130. bölüm ve yaşanacaklar?Muhteşem Yüzyıl

Hürrem ve Nurbanu savaşı başlıyor!


Hürrem’in cevabı Süleyman’ı darmadağın ediyor! Gazanfer, Nurbanu’yu boğulmaktan son anda kurtarıyor. Ölümden dönen Nurbanu, Hürrem’i suçluyor. Hürrem ve Nurbanu savaşı başlıyor! Bayezıt’ın gönlüne girmeyi başaran Defne, öğrendiği bir sırrı Selim’e ifşa ediyor. Selim’in kendisine kurduğu tuzak Bayezıt’ı çileden çıkarıyor! Mihrimah’ın vücudunda yaralar çıkıyor! Yaraları tedavi için gelen hekim Pedro,Mihrimah’ın aklını başından alıyor. Fatma, Hürrem’i büyük bir tehlikenin içine atıyor! Hürrem’i kurtarmaya giden Süleyman gördüğü manzara karşısında şok oluyor! Süleyman, Fatma’yı payitahttan kovuyor! Falcı kadından duydukları Hürrem’i dehşete düşürüyor! Süleyman ise Mustafa’nın mektubuyla birlikte kalbini de ateşe atıyor!

Süleyman’ın sorusuyla büyük bir şok yaşayan Hürrem, Süleyman’ın canını yakan bir cevap verir.Bu cevap Hürrem’le Süleyman’ı birbirinden daha da uzaklaştırır.Gazanfer, tüm yasakları çiğneyerek hareme girip, Nurbanu’yu kurtarır. Gazanfer’in hamama girmesine sinirlenen Selim, onu saraydan göndermeye karar verir. Nurbanu, kendisini öldürmeye çalışanın Hürrem olduğuna Selim’i ikna edemez. Can korkusuna düşen Nurbanu, Gazanfer’den büyük bir fedakarlık yapmasını ister.

Mihrimah’ın vücudunda yaralar çıkar. Saray hekimleri yaraları bir türlü iyileştiremez. Sokollu’nun önerdiği İspanyol hekim Pedro, Mihrimah’ın ilgisini cezbederken, Rüstem’i kıskançlık krizine sokar.

Defne yazdığı aşk notuyla Bayezıt’ın gönlüne girmeyi başarır. Bayezıt’ın odasında bulduğu gizli mektuptan Selim’i haberdar eder. Selim’in Bayezıt’a kurduğu tuzak, iki kardeşin arasındaki gerilimi doruğa çıkarır.

Fatma, Hürrem’i büyük bir tehlikenin ortasına atar.Hürrem o cendereden mucizevi bir biçimde kurtulur. Saldırının ardında Fatma’nın olduğunu öğrenen Süleyman, kardeşini saraydan kovar.Vicdan azabından kurtulmak isteyen Süleyman, Mustafa’nın mektubunu ateşe atar...

Yayın Günü:  2 Nisan Çarşamba
Yayın Saati:  20.00
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (18402) kişi katıldı
 
 
Reklamlar