20.09.2014
Rota Haber
Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 2.fragmanı izle - star tv dizi izle
Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 2.fragmanı izle- star tv dizi izle.Star tv'de merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm fragmanı izle. Muhteşem yüzyıl Hürrem Sultan ölüyor mu? Hürrem Sultan ölünce neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 1.2. fragmanı izle - Star tv izle (Hürrem ölüyor mu?)
Haberi Yazdır Email Gönder
14.04.2014 10:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 2.fragmanı izle - star tv dizi izle.Star tv'de merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm fragmanı izle. Muhteşem yüzyıl Hürrem Sultan ölüyor mu? Hürrem Sultan ölünce neler olacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 1.2. fragmanı izle - Star tv izle (Hürrem ölüyor mu?)

Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 1. fragmanı izle-TIKLA

Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 2. fragmanı izle-TIKLA

Muhteşem Yüzyıl 132. bölümde neler olacak?


Mihrimah Sultan'ı iyileştiren hekim Mihrimah ile aşk yaşıyor. Selim ile Beyazıt bu kez savaş için karşı karşıya geliyor. Beyazıt ise zehirleniyor. Hürrem Sultan ise amansız bir hastalığa yakalanarak ölüm için gün sayıyor. Nefes kesen Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta herkes ekran karşısına kilitlenecek. İşte Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm ve tüm yaşanacaklar. Merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl 132. bölümüyle Çarşamba gecesi Star tv'de izlenecek. İşte Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm 1.2. fragmanı izle - Star tv izle (Hürrem ölüyor mu?)

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, Hürrem fırtınası esiyor!

Hürrem amansız bir hastalığın pençesine düşüyor!


Bayezıt’ın gönderdiği tehdit dolu mektup Selim’i şok ediyor! Bayezıt’ın Selim’i öldürmesinden korkan Nurbanu, tehlikeli bir oyun oynuyor. Bu tuzağa düşen Selim, Bayezıt’ın ölüm emrini veriyor! Bayezıt ölümün kıyısına geliyor!! Edirne’de olan Süleyman, Yahudi tüccar Gracia Mendes’i kabul ediyor. Bu gizemli kadını merak eden Hürrem soluğu Edirne’de alıyor. Kadının varlığından rahatsız olan Hürrem, Süleyman’ı kaybettiğini düşünüyor. Bu da yetmez gibi oğullarından gelen kötü haberle yollara düşüyor. Mihrimah ise genç hekim Pedro’yla yakınlaşıyor. Bu tehlikeyi fark eden Rüstem ise kıskançlık krizine giriyor. Bayezıt, ordusuyla Selim’in üzerine yürürken, Hürrem amansız bir hastalığın pençesine düşüyor!

Yahudi tüccar Gracia Mendes, Süleyman’ın huzuruna çıkar. Asaleti ve cazibesiyle Süleyman’ın ilgisini çeken bu kadın, Hürrem’i rahatsız eder. Hürrem, Süleyman’ın aşkını yeniden kazanmak için savaş verirken, Süleyman Hürrem’e olan özlemini gizlemeye çalışır.

Bayezıt’tan gelen tehdit mektubuyla Selim’in korkuları gün yüzüne çıkar. Nurbanu ise Selim’in içine Bayezıt’la ilgili şüphe tohumları eker. Nurbanu’nun tuzağına düşen Selim, Bayezıt’ın ölüm emrini verir. Selim verdiği karardan pişman olsa da artık çok geçtir.

Bayezıt’ın Defne’ye olan aşkı günden güne artar. Defne sürpriz bir gelişmenin heyecanını yaşarken, Nurbanu’dan gelen ölüm emriyle sarsılır. Kardeşinin hayatını kurtarmak için Bayezıt’ı feda mı edecektir?

Pedro’nun Mihrimah’ı tedavi etmek için sık sık saraya gelmesi, Rüstem’i kıskançlık krizine sokar. Yaraları iyileşen Mihrimah, Pedro’yu bir türlü aklından çıkaramaz. Onu yeniden görebilmek için bir planı vardır.

Bayezıt, ordusuyla Selim’in üzerine yürür. Oğulları arasında kıyametin kopmak üzere olduğunu öğrenen Hürrem, Manisa’ya doğru yola çıkar. Ancak Hürrem’in boynunda çıkan yara kötü günlerin habercisidir! Muhteşem Yüzyıl, yeni bölüüyle bu akşam Star’da...

Muhteşem Yüzyıl Yayın Günü:  16 Nisan Çarşamba

Muhteşem Yüzyıl Yayın Saati:  20.00

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar