16.09.2014
Rota Haber
Muhteşem Yüzyıl dizisi 100. bölüm tek parça izle - Sultan Süleyman'ın rüyası
Muhteşem Yüzyıl dizisi 100. bölüm tek parça izle - Sultan Süleyman'ın rüyası.Star tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl 100. bölümüyle nefesleri kesti. Merakla beklenen bölümde Sultan Süleyman'ın rüyası ve Nigar Kalfa'nın intihar sahnesi geceye damga vurdu. İşte O anlar;
Haberi Yazdır Email Gönder
30.05.2013 17:51   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Muhteşem Yüzyıl 100. bölüm tek parça izle - Sultan Süleyman'ın rüyasıReyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl 100. bölümüyle ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl 100. bölümde neler yaşandı ? İşte merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl 100. bölümü ve tüm merak edilenler...

Muhteşem Yüzyıl'da ölüm kol geziyor.. Mihrimah ile Rüstem’in kızı kaçırılıyor. Kızını kaçıranın Nigar olduğunu öğrenen Rüstem, deliye dönüyor. Hürrem Şah Sultan’ı tehdit ediyor. Şah Sultan endişe içinde Nigar’ın peşine düşüyor. Rüstem her yerde kızını ararken ,Nigar yolun sonuna geliyor! Süleyman Mustafa hakkındaki korkularıyla yüzleşiyor. Şehzade Mustafa ise babasının kendisinden vazgeçtiğini düşünüyor. Rüstem Lütfi Paşa’dan kurtulmaya çalışırken, bir yandan da Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmeye uğraşıyor. Lütfi Paşa öfkesinin kurbanı olup, hayatına mal olacak bir hata yapıyor. Süleyman ise Mustafa hakkında mühim bir karar alıyor!Süleyman'ın rüyası Muhteşem Yüzyıl'a damgasını vurdu!

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultan Süleyman"ın gördüğü korku dolu kabus gecceye damgasını vurdu. Çocuklarının ve Hürrem Sultan"ın Şehzade Mehmet tarafından öldürüldüğünü gören Süleyman sıçrayarak uykusundan uyandı.

Nigar Kalfa'nın duygusal intihar sahnesine 3D desteği izleMuhteşem Yüzyıl 100. bölümün son sahneleri izle

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar