17.04.2014
Rota Haber
Mustafa Şen: O camide farklı şeyler de oldu
Habertürk ekranlarına konuk olan GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen şok bir iddiada bulundu. Şen iddiasında "O camide farklı şeyler de oldu" dedi.
Haberi Yazdır Email Gönder
20.06.2013 09:07   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Mustafa Şen, 'Taksim'de olaylardan etkilenen eylemciler, camiye sadece ayakkabılarıyla girip alkol tüketmedi. Bunun dışında farklı şeyler de oldu' dedi.

Celalettin Can: Gezi Parkı olaylarında meşru hakkını arayan insanların her zaman yanındayız. Bunun dışında Başbakan'a ve aile edilen küfürleri şiddetle kınıyoruz. Olaylar sırasında camide alkol tüketildi gibi birçok çarpıtıcı iddia ortaya atıldı. Böyle şeyler olmadı. Bunlar hep iddia. Camii imamı ve müezzini de böyle bir şey olmadı diyor. Bu eylem benim gözümde meşrudur.' Dedi.

Mustafa Şen: Taksim'deki olaylarda camide sadece alkol tüketilmedi farklı olaylar da yaşandı. Buna tanıklık eden yakın arkadaşlarım var. Olaylardan sonra camii imamı doğru bir tarz sergilemiştir ama maalesef söyledikleri doğru değil. Gergin ortamı daha da germenin anlamı yoktur. Bu tarz olaylarda ortamlar yumuşatıldıktan sonra oturup konuşulmalıdır.' dedi.

Mustafa Şen konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapmazken, 'camide sadece alkol tüketilmedi, farklı şeyler de yapıldı' iddiası kafalarda ciddi soru işaretleri bıraktı.

 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 30 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
osman bulut - 27.08.2013 12:03:18
bu memlekette kimin nee halt yediğini bilmeyen yok kimse kimseyi kandırmasın ........ama başbakana helal olsun ipsızıda sapsızida camiye sokti....bir gün belki sıkşmadan gönülden girerler............temennimiz ve duamız
Orhan Erol - 21.06.2013 11:30:54
AYAKKABILARINI ELLERİNE ALABİLİR,İÇKİ VE BİRA ŞİŞELERİN DIŞARIDA BIRAKABİLİRLERDİ.YAPMADILAR ÇÜNKÜ BU AZGINLARIN KENDİ KUTSALLARINDAN BAŞKA BİR KUTSALA SAYGILARI YOKTUR.MUSTAFA ŞEN'E FİNO DEMEK BİR ÖZGÜRLÜKSE BENDE O YAKIŞTIRMAYI YAPANA KUÇU KUÇU DİYOR VE YORUMUMUN AYNEN YAYIMLANMASINI EDİTÖRDEN ARZ EDİYORUM.
İŞTE PROVOKATÖR ! - 21.06.2013 10:18:10
Adı, Mustafa Şen. Konu, Bezmi alem valide sultan camideki içki içildi içilmedi konusu! Görevi kamuoyu araştırmacısı! Ne diyor bu zat? “Taksim'de olaylardan etkilenen eylemciler, camiye sadece ayakkabılarıyla girip alkol tüketmedi. Bunun dışında farklı şeyler de oldu” Peki, ne olmuş? Tıssss cevap yok! Bunların işi bu! Kılçık atıp kaçmak! Yani, Suyu bulandırmak, kafa karıştırmak! Fitne , fesat yapmak… Adam olan Bildiğin bir şey varsa açıklar. Milletin kafasını karıştırmaya ne hakkın/hakkınız var? Tıpkı büyükleri gibi! Tasmalı fino bunlar! Görevleri provokatörlük yapmak!
arda yakın - 21.06.2013 09:46:29
kağıt kaplan... akşamdan kalmışsın sen.. kimin ne amaçla ne halt yediğini anlıyoruz. .camiyi iğrençliklerinize alet ederek hassasiyet taşıyan insanları galeyana getirerek kuklacılarınızın diğer bir hedefi olan insanımızı birbirine düşürmeye yönelik amacına hizmet ettiler. Ama o evin sahibi oradaki yapılan her nelse onları da affedecek enginliklerde rahmet ve bağışlamaya sahiptir. Gereken birşey olduğunda parçası olduğum milletim gerekli cevabı çekinmeden verecektir. Nerde mi... Merak etmeyiniz sandıkta sandıkta... Sizin gibi ne konşutuğunu bilmeyen tipişleri de sandık mahallinde görmek isteriz
muhammed mirza - 21.06.2013 08:12:24
Camide olanlarin videosu binlerce kez servis edilirdi diyen zatlar yada orada nahos seyler olsa hukumet bunu kullanirdi diyenler sunu bilmeliki orada olanlar eger yansitilsa kardes kardesi gozunu kirpmadan dograr bu memlekette. Sirf ic catisma olmasin diye bu servis edilmiyor.cunku basbakan degil hicbir Allahin kulu katliama engel olamazdi ohararetli gunlerde.ileride sular durulunca yayinlanacaktir.ozaman bos bos konusanlari gormek isterim.gereksizler
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >