28.02.2015
Rota Haber

Mustafa Şen: O camide farklı şeyler de oldu

 
Mustafa Şen: O camide farklı şeyler de oldu

Habertürk ekranlarına konuk olan GENAR Genel Müdürü Mustafa Şen şok bir iddiada bulundu. Şen iddiasında "O camide farklı şeyler de oldu" dedi.

Haberi Yazdır Email Gönder
20.06.2013 09:07   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Mustafa Şen, 'Taksim'de olaylardan etkilenen eylemciler, camiye sadece ayakkabılarıyla girip alkol tüketmedi. Bunun dışında farklı şeyler de oldu' dedi.

Celalettin Can: Gezi Parkı olaylarında meşru hakkını arayan insanların her zaman yanındayız. Bunun dışında Başbakan'a ve aile edilen küfürleri şiddetle kınıyoruz. Olaylar sırasında camide alkol tüketildi gibi birçok çarpıtıcı iddia ortaya atıldı. Böyle şeyler olmadı. Bunlar hep iddia. Camii imamı ve müezzini de böyle bir şey olmadı diyor. Bu eylem benim gözümde meşrudur.' Dedi.

Mustafa Şen: Taksim'deki olaylarda camide sadece alkol tüketilmedi farklı olaylar da yaşandı. Buna tanıklık eden yakın arkadaşlarım var. Olaylardan sonra camii imamı doğru bir tarz sergilemiştir ama maalesef söyledikleri doğru değil. Gergin ortamı daha da germenin anlamı yoktur. Bu tarz olaylarda ortamlar yumuşatıldıktan sonra oturup konuşulmalıdır.' dedi.

Mustafa Şen konu hakkında daha detaylı bir açıklama yapmazken, 'camide sadece alkol tüketilmedi, farklı şeyler de yapıldı' iddiası kafalarda ciddi soru işaretleri bıraktı.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com