01.03.2015
Rota Haber

Nihat Hatipoğlu'ndan Erdoğan'a destek

 
Nihat Hatipoğlu'ndan Erdoğan'a destek

Başbakan Erdoğan'ın deNihat Hatipoğlu'ndan Erdoğan'a destekvlet büyüklerine karşı edilen küfür ve hakaretler için söylediği sözlere ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'ndan destek geldi.

Haberi Yazdır Email Gönder
19.07.2013 22:16   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , dün akşam Ak Parti Dış İlişkiler Başkanlığı'nın düzenlediği geleneksel iftarına katılmış, "İfade özgürlüğünün önünü açtık. Şu anda Cumhurbaşkanı'na, Genelkurmay Başkanı'na fütursuzca saldıranlar, küfredenler 10 yıl önce böyle bir yazı yazabilirler miydi? Yazdıkları zaman gidecekleri yer belliydi. Ama şu anda içeride olanlar terör örgütleriyle bağlantısı olanlar, ruhsatsız silah taşıyanlar" demişti.
 
"ALLAH KATINDA MUTLAKA SORGULANACAKLAR"
 
Nihat Hatipoğlu ise bu akşam sunduğu iftar programında devlet büyüklerine edilen küfürleri yorumladı. "Bugünlerde kötü söz söyleyen çok. Bazı insanlar, ben açık söyleyeyim. O kadar dengeden ve zıvanadan çıkmış haldeler ki. Yani devletin ileri gelenlerine önüne gelen her büyüğüne o kadar çirkin sözler söylüyorlar ki bi edep lazım. İlla ki edep lazım. Birini sevmeyebilirsiniz. Kötü söz söylemenize küfretmenize gerek var mı? O sözler Allah katında mutlaka sorgulanacaktır. Onun için Allah tümünü ıslah etsin. Kim kime kötü söz söylüyorsa Allah tümünü ıslah etsin." dedi.
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 1 yorum yapılmıştır
Aklı Selim - 30.09.2013 15:06:25
Siz 28 şubatı eleştiren birisi olarak yeni bir 30 eylül değilmidir bu hani herkesi kucaklıyordunuz demokrattınız hani özgürlük yazık ediyorsunuz hem ülkeye hem partinize hem kendinize ne edersen kendine edersin kendi kendine 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com