16.04.2014
Rota Haber
Nihat Hatipoğlu'ndan Erdoğan'a destek
Başbakan Erdoğan'ın deNihat Hatipoğlu'ndan Erdoğan'a destekvlet büyüklerine karşı edilen küfür ve hakaretler için söylediği sözlere ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'ndan destek geldi.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.07.2013 22:16   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , dün akşam Ak Parti Dış İlişkiler Başkanlığı'nın düzenlediği geleneksel iftarına katılmış, "İfade özgürlüğünün önünü açtık. Şu anda Cumhurbaşkanı'na, Genelkurmay Başkanı'na fütursuzca saldıranlar, küfredenler 10 yıl önce böyle bir yazı yazabilirler miydi? Yazdıkları zaman gidecekleri yer belliydi. Ama şu anda içeride olanlar terör örgütleriyle bağlantısı olanlar, ruhsatsız silah taşıyanlar" demişti.
 
"ALLAH KATINDA MUTLAKA SORGULANACAKLAR"
 
Nihat Hatipoğlu ise bu akşam sunduğu iftar programında devlet büyüklerine edilen küfürleri yorumladı. "Bugünlerde kötü söz söyleyen çok. Bazı insanlar, ben açık söyleyeyim. O kadar dengeden ve zıvanadan çıkmış haldeler ki. Yani devletin ileri gelenlerine önüne gelen her büyüğüne o kadar çirkin sözler söylüyorlar ki bi edep lazım. İlla ki edep lazım. Birini sevmeyebilirsiniz. Kötü söz söylemenize küfretmenize gerek var mı? O sözler Allah katında mutlaka sorgulanacaktır. Onun için Allah tümünü ıslah etsin. Kim kime kötü söz söylüyorsa Allah tümünü ıslah etsin." dedi.
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 2 yorum yapılmıştır
Serdar acar - 22.07.2013 17:17:08
Adam ne değindi.Birbirinize ana avrat küfredin mi deseydi.Bu başbakan da olsa vatandaş şa olsa değişmez.
Eren kamu - 20.07.2013 05:02:13
Bence hocamız genel konuştu.ve isabetliydi.insanların karısına,kızına küfreden aldı insanlar iyi mi?bu başkana veya kılıçdaroğluna olmuş ne farkı var. 
 
 >