06.03.2015
Rota Haber

O altınların sahibi Ebru Gündeş'in eşi çıktı

 
O altınların sahibi Ebru Gündeş'in eşi çıktı

Atatürk Havalimanı'nda çantalarında 30 milyonluk 320 külçe altın bulunan 12 kişilik grup polisi harekete geçirdi. Yapılan incelemeler sonucu altınların sahibinin Ebru Gündeş'in eşi olduğu ortaya çıktı.

Haberi Yazdır Email Gönder
07.01.2013 11:31   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Atatürk Havalimanı'ndan Dubai'ye giden bir grubun çantalarından toplam 27 kilo ağırlığına külçe altınlar çıkınca polis harekete geçti.

Atatürk Havalimanı'nda polis ekipleri aynı renk ve aynı modeldeki sırt çantaları ile Dubai'ye gitmek üzere olan 12 kişilik gruptan şüphelendi. Çantalarda uyuşturucu arayan polis,  27 kilogram ağırlığında külçe altınla karşılaşınca kaçakçılık olayından şüphelendi ve durumu hemen havalimanı gümrük görevlileri ile mali şube polisine bildirdi. Kuryeler altının yasal yollarla ihraç edildiğini belirtip ellerindeki beyannameyi polise gösterdi.Yapılan incelemenin ardından altınların sahibinin Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab olduğu ortaya çıktı.

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab çağrıldı

Mali Polis ve Gümrük Muhafaza ekipleri, işadamı Reza Zarrab'ı havalimanına çağırıldı. Reza Zarrab, kendilerinin altın ihracatçısı olduğunu ve yurt dışına altınları daha güvenli olduğu için bu yöntemle çıkardıklarını anlattı. Polis ekipleri incelemenin ardından altınları sahiplerine geri verdi.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 2 yorum yapılmıştır
Kesin bir bit yenigi var, uyuma turkiye! - 07.01.2013 17:07:45
Zurrabin bir turk sanatciyla evliligi, zenginligi, altin ihracati.. Hiic guzel kokular gelmiyor, Merak ediyorum bizim milli istihbarat son zamanlardaki melun fisleme islerinden vakit bulup bunlari arastiriyormudur??
İbrahim Sağdıç - 07.01.2013 15:21:10
Ebru Gündeş'te ne anasının gözü Ebru Gündeşmiş!.. 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com