18.09.2014
Rota Haber
Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm izle - Kanal D izle
Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm izle - Kanal D izle.Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölümde neler yaşanacak? İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölümü.Kanal D dizi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
28.05.2013 13:27   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm fragmanı izle.Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm fragmanı yayınlandı. Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. İşte merakla beklenen Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm fragmanı ve tüm yaşanacaklar...

Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

TÜM DİZİLERİN FRAGMANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Öyle Bir Geçer Zaman ki 117. bölümde neler yaşanacak?


Mete, Tuğrul'un peşini bırakmıyor
Mete, Tuğrul’a ulaşmanın başka bir yolunu buluyor ve tekrar harekete geçiyor. İntikam ateşi ile yanan Mete’yi sakinleştirmek çok zordur. Cemile onu Tuğrul’un saatçiye gelmediğine ikna etmeye çalışır. Fakat Mete kararını vermiştir. Tuğrul’a ulaşmak için sonuna kadar gidecektir. Gözde’den yeni bir ipucu alan Mete, tekrar harekete geçer. Soner ile Bahar ilk kez tüm günü birlikte geçirirler. Soner ondan tekrar eve dönmesini ister. Aralarındaki yakınlaşmayı Deniz’den şimdilik gizlerler. Fakat bu hiç kolay değildir. Soner, Bahar’ın odasındayken Deniz de gelir. Hakan babasını yanına almıştır. Onun bakımını kendi üstlenir ve tek bir isteği vardır. Berrin’e gerçekleri anlatması. Başta bunu reddeden Ekrem Tatlıoğlu sonunda  Hakan’dan Berrin’i çağırmasını ister. Fakat Ahmet’i vuranın kim olduğunu söylemenin karşılığında bir şartı vardır. Arif ise kaçmaya çalışırken yakalanır. Tuğrul, tam ona hayatının işkencesini yapmaya hazırlanırken, Arif, Cemile’yi arayıp istediği şeyi söyleyeceğini belirtir. Bu beklenmedik gelişme Tuğrul’u şaşırtır. Önce inanmak istemez ancak, Arif karalıdır. Tuğrul, Cemile’yi ararken Arif uygun bir fırsat kollamaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 2 yorum yapılmıştır
tayip mahalle yi yönetemez - 04.06.2013 11:56:41
mahalleyi idare edemez
MİSAFİR - 03.06.2013 17:02:06
Sy BAŞBAKAN SANA HİÇ YAKIŞIYORMU YA BİZİM EVLERDE TUTTUĞUMUZ YÜZDE ELLİ DİYORSUN.GEZİ PARKI PROTESTOLARINI SANKİ MUHALEFET PARTİLERİMİ YAPTIRDI HALKIMIZ SİZİN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ YANLIŞ UYGULAMALARA DUR DİYOR ARTIK KENDİNİZE,UYGULAMALARINIZA VE SÖYLEMLERİNİZE DİKKAT ETMELİSİNİZ SEN HALKI KARŞI KARŞIYA GETİRMEYEMİ ÇALIŞIYORSUN YÜZDE ELLİYİ SOKAĞA ÇIKARIRSAM DEMEKLE HİÇ ŞIK OLMAYAN VE TAHLİKELİ BİR USLÜBUNUZ VAR AMA SİZE RAĞMEN YÜCE TÜRK HALKI AKLI SELİM İNSANLARDIR İSTERSEN BİR DENE YÜZDE ELLİ DEĞİL YÜZDE 0,1 BİLE SENİN LAFINLA KARŞI KARŞIYA GELMEZ BU ÜLKEDE MİİLLET SİZİ ÇOK İYİ ÖĞRENDİ ARTIK. 
 
 
Reklamlar