Abdullah Gül çekildi! İşte AK Parti'nin yeni Başbakan formülü!   -     Beşiktaş Fenerbahçe canlı izle - Beşiktaş Fenerbahçe maçı şifresiz kanalları izle   -     Beşiktaş Fenerbahçe maçı şifresiz canlı izle Beşiktaş Fenerbahçe derbisi maçını izle   -     Şifresiz Lig tv izle (BJK FB maçı canlı izle) canlı maç izle.BJK FB maçı canlı izle   -     İdman tv izle- Az tv canlı izle Beşiktaş Fenerbahçe maçı canlı izle - Canlı maç izle (Şifresiz izle)   -     Lig tv canlı izle - BJK FB maçı izle ( macizletir) izle - Justin tv canlı maç izle. BJK FB maçı canlı izle   -     Bakan Lütfi Elvan'dan özür diledi!   -     20 Mart Beşiktaş Fenerbahçe maçı canlı izle - Justin tv izle Beşiktaş Fenerbahçe izle   -     Leman Sam: Hacca ve umreye kesinlikle gitmem!   -     Burdur Valiliği, Kutlu Doğuma soruşturma başlattı   -  
  20.04.2014
Rota Haber
Paşabahçe'den 'Breakfeast Club’
Paşabahçe, 'Breakfeast Club’ ile güne güzel başlamanızı sağlıyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
11.08.2013 22:26   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Paşabahçe, günün en önemli öğünü olan kahvaltılar için tasarladığı yeni koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sunuyor. “Güne güzel başlayan, güzel devam eder” sloganıyla fonksiyonel, renkli ve eşsiz kahvaltılar sunan Paşabahçe, Breakfast Club ile kahvaltı sofralarına misafir oluyor.
 Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe, “Kahvaltılarınıza Neşe Katan, Gününüzü Güzel Başlatan Koleksiyon: Breakfast Club” ile kahvaltı masalarına misafir oluyor. Paşabahçe, “Güne güzel başlayan, güzel devam eder” sloganıyla, günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı yılın moda renkleri, fonksiyonel tasarımı ve ürün çeşitliliği ile şölene çeviriyor.
 
Gününüze renk ve neşe katmak için yola çıkan Paşabahçe, yeni Breakfast Club serisi ile kahvaltı sofralarının her türlü ihtiyacına cevap veriyor. Sürahiden reçel kâsesine, yumurtalıktan çay ve meyve suyu bardaklarına, yağlık ve sirkelikten saklama kapları ve küçük borcamlara kadar her detayın düşünüldüğü ‘Breakfast Club’ serisi renkleri ve fonksiyonelliği ile de göz kamaştırıyor.
 
Kahvaltı Masasının Bütün İhtiyaçları Aynı Sette
 
Breakfast Club ile kahvaltıların vazgeçilmezi olmayı hedefleyen Paşabahçe, kahvaltı masasında olması gereken her şeyi seride sunuyor. Kahvaltıda portakal suyunu sağlıklı bir şekilde sunmak isteyenleri de düşünen Paşabahçe, sürahi formunu verdiği portakal sıkacağı ile sağlıklı günlerin şifrelerini sofralara taşıyor. Kahvaltılıkların kapaklı şekilde tasarlanmasıyla buzdolabında rahatça saklanmasına imkan sağlayan Breakfast Club, güne dört dörtlük başlamak isteyenleri Paşabahçe Mağazaları’na davet ediyor.
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 >