03.03.2015
Rota Haber

Pelin Karahan boşandı!

 
Pelin Karahan boşandı!

Dizi oyuncusu Vildan Pelin Karahan, 10 dakika süren duruşma sonunda eşi Erdinç Bekiroğlu'ndan anlaşmalı olarak boşandı.

Haberi Yazdır Email Gönder
19.11.2013 15:36   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

İstanbul 7. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Vildan Pelin Karahan ve eşi Erdinç Bekiroğlu katıldı. Karahan ve Bekiroğlu’nun avukatları söz alarak duruşmanın basına kapalı yapılmasını talep etti. Mahkemenin talebi kabul etmesi üzerine basın mensupları salondan dışarı çıktı. 10 dakika süren duruşmanın ardından çift anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın ardından Karahan adliyenin otoparkından ayrıldı.

Karahan, anlaşmalı boşanmak için geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurmuştu. Dava dilekçesinde müşterek çocuklarının olmadığını ve son zamanlarda eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını anlatan Karahan, “Ruhen ve fikren anlaşmazlık yaşamaktayız. Bu da her iki taraf için ortak yaşamı çekilmez hale getirmiştir. Bu durum tüm iyi niyetli çabalara rağmen defalarca düzeltilmeye çalışılmış, ancak başarılı olunamamıştır. Aile birliği temelden sarsılmıştır. Aramızda uyumsuzluk ve karakter farkı olduğundan anlaşmalı olarak boşanmamızın kabulüne karar verilmesini istiyorum.” demişti.

Kaynak:İHA

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com