21.09.2014
Rota Haber
Popstar 2013 izle - Popstar Çağla'nın performansı izle
Popstar 2013 izle - Popstar Çağla'nın performansı izlemek için tıklayınız. Serdar Ortaç, Popstar 2013'ün ilk dakikasında gaf yaptı. Bülent Ersoy ise programın sunucusunu fırçaladı. Ancak izleyici ilk programı beğenmedi.
Haberi Yazdır Email Gönder
22.03.2013 13:53   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Serdar Ortaç, Popstar 2013'ün ilk dakikasında gaf yaptı. İşte Serdar Ortaç'ın Popstar 2013'ün ilk dakikasında yaptığı Bülent Ersoy gafı...

Popstar 2013'ün güzel sunucusu Burcu Esmersoy, Serdar Ortaç'a "yakışıklı" diye iltifatlar edince Serdar Ortaç'ta 'Demet Akalın'dan sonra en ok kıskanılacak güzelsin" dedi. Serdar Ortaç, Bülent Ersoy'u unuttuğunu anlayınca özür diledi ve Bület Ersoy'dan ve Demet Akalın'dan sonra diye düzeltti.

Popstar Çağla'nın performansı izlemek için tıklayınız

Popstar Recep'in performansı izlemek için tıklayınız

Popstar Serdar Ortaç'ın gafını izlemek için tıklayınız

Popstar Bülent Ersoy'dan Burcu Esmersoy'a fırça izlemek için tıklayınızSerdar Ortaç gafı için "dakika bir gol bir" yorumunu yaptı.

BÜLENT ERSOY’DAN BURCU ESMERSOY’A FIRÇA

Popstar 2013 yarışmasının ilk bölümüne ise Bülent Ersoy damgasını vurdu.Programın sunuculuğunu üstlenen Burcu Esmersoy'un heyecanlı ve gergin anları gözlerden kaçmazken Bülent Ersoy'dan ilk fırçasını yedi. Ersoy'un programın açılışında yaptığı konuşma sırasında Burcu Esmersoy Diva'ya bakmayınca olanlar oldu.. Lafını esirgemeyen Ersoy: "Ben konuşurken bana bak oraya bakma. Sakın öldürürüm seni.." diyerek Burcu Esmersoy'u fırçaladı. Olay karşısında şaşıran güzel sunucu anında özür dileyerek durumu toparladı.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar