22.09.2014
Rota Haber
Rabia işareti ne demek ? Rabia işareti anlamı nedir ? İşte Rabia işareti yapan ünlüler
Rabia işareti ne demek ? Rabia işareti anlamı nedir ? İşte Rabia işareti yapan ünlüler. İşte ünlülerin Rabia işareti (4).Başbakan Erdoğan'ın, Mısır'daki darbe karşıtı gösterilerin sembolü haline gelen "Rabia" işareti ile yaptığı konuşma Arap basınında geniş yer buldu.
Haberi Yazdır Email Gönder
20.08.2013 15:28   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Rabia işareti ne demek ? Rabia işareti anlamı nedir ? İşte Rabia işareti yapan ünlüler. Rabia işareti ne demek ? Rabia işareti anlamı nedir ? (4)Rabia işareti ne demek ? İşte ünlülerin Rabia işareti (4) hakkında bilgiler. Ünlüler neden rabia işareti yapıyor. Başbakan Erdoğan Rabia işareti ve Emre Belözoğlu (4) rabia işareti anlamı burada! Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün,  Bursa'daki bir açılış sırasında Mısır'daki darbe karşıtı gösterilerin sembolü haline gelen "Rabia" işareti ile yaptığı konuşma Arap basınında geniş yankı buldu.

Rabia selamı gönderen ünlülerin fotoğrafları için tıklayınız

Ürdün'deki Sebil ve el- Gad, Suudi Arabistan'daki El-Vatan, Mısır'da Eş-Şuruk, El-Yevm, El-Ehram gazetelerinin yanı sıra Lübnan'daki Sefir, Tunus'taki El-Ahbariyye, gazeteleri Erdoğan'ın elini kaldırarak, 4 parmağıyla "Rabia işareti" yaptığı fotoğraflara ilk sayfalarında yer verdi.Attıkları gol sonrası "Rabia" işareti yaparak Mısır'daki katliama tepkilerini gösteren Türk futbolculara da geniş yer veren Arap gazeteleri dün, İstanbul'daki Eminönü Meydanı'nda düzenlenen Mısır'da darbecilerin demokrasi taraftarlarına katliamını protestostolarını da ilk sayfalarından okuyucularına duyurdu.


Bursa'da açılışa katılan Erdoğan'ın elini kaldırarak, 4 parmağıyla "Rabia işareti" yapması üzerine, törene katılan vatandaşlar da üzerinde "Rabia işareti" bulunan dövizleri kaldırarak destek vermişti.

Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve Çaykur Rizespor'lu Sercan Kaya, attıkları gol sonrası "Rabia işareti" yaparak Mısır'daki katliama tepkilerini göstermişti.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar