Bir günde 1 milyonları çalınan esnaf ayaklandı!   -     Galatasaray'dan Joel Campbell transferi için hamle   -     Dengir Mir Mehmet Fırat'tan FLAŞ açıklamalar!   -     Galatasaray Campbell, Gökhan İnler ve Mevlüt transferi son dakika (Galatasaray transfer haberleri)   -     Ronaldinho Beşiktaş'ta - Beşiktaş Ronaldinho transferi son dakika (BJK transfer haberleri)   -     MHP'li vekilden dikkat çeken HDP yorumu!   -     Feyenoord Beşiktaş maçı canlı izle (Feyenoord Beşiktaş maçı hangi kanalda?) Feyenoord Beşiktaş canlı maç izle   -     Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları (2014 Sonar Cumhurbaşkanı seçim anketi sonuçları)   -     Son anket sonuçlarına göre Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları öğren (Cumhurbaşkanı kim olacak?)   -     Cumhurbaşkanı kim olacak ? Cumhurbaşkanı seçim sonuçları 2014   -  
  30.07.2014
Rota Haber
Rasim Ozan Kütahyalı kaseti gerçek mi ? Rasim Ozan Kütahyalı kaseti izle
Rasim Ozan Kütahyalı kaseti gerçek mi ? Rasim Ozan Kütahyalı kaseti izle.Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’de yayınlanan Objektif’e yaptığı açıklamada kendisine ait olduğu iddia edilen görüntüler ile ilgili ‘Beni susturmak için hakkımda kaset ürettiler’ dedi.
Haberi Yazdır Email Gönder
20.12.2013 12:00   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Rasim Ozan Kütahyalı kaseti gerçek mi ? Rasim Ozan Kütahyalı kaseti izle.Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kadir Çelik'in moderatörlüğünü yaptığı Savcı Sayan, Cem Küçük, Ceyhan mumcu ve Serdar Arseven'in gündemi değerlendirdiği 'Objektif' isimli tartışma programında 'yolsuzluk ve rüşvet' operasyonları konuşuldu. 

 
Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Rasim Ozan Kütahyalı, kendisine ait olduğu iddia edilen görüntüler ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. 
 
‘Beni susturmak için hakkımda kaset ürettiler' 
 
"Salı günü bu operasyonun olduğu gün garnitür olarak herhalde beni susturma amacı ile bunu da sıkıştırdılar araya." diyen Rasim Ozan Kütahyalı, şunları söyledi;
 
"Gece yarısı Ahmet Çakar bana söyledi “ya böyle bir şey var” diye telaşla. Bir baktım ben değilim adamın biri. Montaj yapmışlar filan ama alakası da yok. Görüldüğü an anlaşılıyor. Mesela Baykal'a o dönemde de en çok ben sahip çıkmıştım her zaman bunu Baykal söyler. Sabah akşam bangır bangır bağırmıştım ama hükümet orda gereğini yapmamıştı. MHP'lilerde mesela şahıslar var ama montaj vardı. Burada şahıs da yok fake yani. Benden 2 kat daha büyük, geniş, şişman bir adam koymuşlar gördük geçtik. Ben 70 kilo isem o 140 kilo filan ben güldüm geçtim. Sonra bir baktım aynı gün yani 17 Aralık operasyonunun olduğu gün telefonum susmuyor. CD'ler yayılmış tabi her türlü TV'ye gazeteye. 
 
Avukatımıza başvurdum 2 günde bunları temizledi. Bunlar hep uydurma inanın bana. Mesela bugün Numan Bey'in itibarı 5 kat arttı." 

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
30.06.2014
 

Cumhurbaşkanı kim olsun ?


Ankete (107228) kişi katıldı