18.09.2014
Rota Haber
Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü izle - Sana Bir Sır Vereceğim finali tek part izle
Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü izle - Sana Bir Sır Vereceğim finali tek part izle.Sana Bir Sır Vereceğim bitti mi ? İşte Sana Bir Sır Vereceğim 29. son bölümü ve Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü full izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
03.02.2014 11:33   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü izle - Sana Bir Sır Vereceğim finali tek part izle.Sana Bir Sır Vereceğim bitti mi ? İşte Sana Bir Sır Vereceğim 29. son bölümü ve Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü full izle.

Sana Bir Sır Vereceğim 29. final bölümü izle mek için tıklayınız

Ekranların en fazla hayran kitlesi olan gençlik dizilerinden biri olan Sana Bir Sır Vereceğim final yapıyor.Başrollerinde Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in bulunduğu Fantastik-Gençlik dizisinin final tarihi 2 Şubat oldu.

Başrollerinde Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç ve Demet Özdemir'in bulunduğu Fantastik-Gençlik dizisinin  2 Şubat'ta final yapıyor.

Dizinin daha önceden de final yapılacağı söylenmişti ancak Sosya Medya'da çok fazla tepki alan Fox Tv diziyi bitirmemişti.Dizinin yayın saatinde ve süresinde değişikliğe gidilerek Pazar günler 19.30'da 60 dakika olarak ekranlara gelmeye başladı.Ancak özel güçleri olan çocukların hayat hikayesini anlatan gençlik dizisinin karşısında yine çok sevilen bir gençlik dizisi Güneşi Beklerken'in yer alması izlenme oranlarında düşüşe neden oldu.

Sana Bir Sır Vereceğim'in kısaltılmış hali olarak Sosyal Medya'da SBSV olarak kitle oluşturan grup dizinin bitmemesi için #SBSVBitmediSonsuzluğaKavuştu, #SBSVBitmesin  #HayattanSBSVyiAlınGeriNeyiKalırKi  gibi bir çok hashtag oluştursa da kanal bu kez kesin olarak diziyi bitirme kararı aldı.

Son bölümünde dizinin sevenlerinin süpriz bir final olarak Aylin ve Tilki'nin geçmişe dönmesi bekleniyor.

Oyuncuların final bölümü hakkındaki yorumları ise şöyle oldu;

Fox TV'nin açıklmasında ise dizinin bitirilme kararının reytinglerden değil uyarlama olmasından ve daha fazla uzamaması gerektiğinden bitirildiği açıklandı!

İşte final fragmanı!

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (5732) kişi katıldı
 
 
Reklamlar