06.03.2015
Rota Haber

Şehit aileleri için kıyafetlerini satıyor

 
Şehit aileleri için kıyafetlerini satıyor

Seda Sayan'dan şehit aileleri için anlamlı hareket! Ünlü şarkıcı bazı sahne kıyafetlerini şehit aileleri için satışa çıkarttı.

Haberi Yazdır Email Gönder
07.09.2012 17:30   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Seda Sayan televizyon ve sahne programlarında kullandığı bütün kıyafetlerini şehit aileleri için satışa çıkarttı.

Seda Sayan’a ait kişisel kıyafetlerini erkancelikonline.com internet sitesi üzerinden satışa çıkarttı ve buradan elde edilen gelirin tamamı şehit ailelerine bağışlanacak.

Ülkemizde yaşanan terör saldırıları sonucu evlatlatlarını kaybeden ailelere yardım amacıyla böyle bir organizasyona karar veren Seda Sayan yakinda tv8’de başlayacak programında da bu konuda çesitli çalışmalar yapacagını söylüyor.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 2 yorum yapılmıştır
kenan aslan - 08.09.2012 03:07:56
ya bu kadin bir sekilde kendinden nefret ettirmeyi beceriyor senin elbiselerinemi kaldi sehitler sus ya allah askina susssssss bu kadarda olmazki...
??? - 07.09.2012 18:01:44
SAHNE KIYAFETLERİNİZ İLE ŞEHİTLERİMİZİ Mİ YOKSA KENDİNİZİ Mİ ONURE ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ.SEDA HANIM BU SİZE YAKIŞMADI BAŞKA BİR AMAÇLA BU İŞİ YAPIN AMA ŞEHİTLERİMİZ İÇİN BUNU YAPMAYIN! 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com