Sahur Anneleri, Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu   -     Milli Eğitim Bakanlığı skandal ! E Okul Vbs TEOG Tercih Sonuçları Sorgulama   -     Hilal Cebeci Erdoğan'a meydan okudu!   -     Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık denklemini çözen formül bulundu   -     Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısı- Ahmet Hakan: Fuat Avni, Hayrünnisa Gül mü?   -     İl içi ve İl dışı Öğretmen Atama Sonuçları Belli Oldu - Öğretmen Yer Değiştirme Atama Sonuçları Öğren   -     Gıcırtı yapan seks salıncağı yüzünden evden atıldı   -     Süper Lig Passolig nedir ? Passolig nasıl alınır ? Passolig ne kadar ?   -     İşte Gül'ün hazırlattığı kritik rapor!   -     YURTKUR KYK Burs ve Kredi Başvuru sonuçları ? KYK Başvuruları 2014   -  
  22.08.2014
Rota Haber
Serap Paköz'e kötü sürpriz
Fox Tv'de seyirci karşısına çıkan Serap Paköz'ü ilk programında kötü bir sürpriz bekliyordu. Yayın öncesi yaşanan bu olay ünlü sunucunun keyfini kaçırdı.
Haberi Yazdır Email Gönder
14.01.2013 15:22   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 ATV'deki programını 6 ay önce sonlandıran Serap Paköz, artık Fox Tv ekranlarında olacak.

Bugün ilk programını yapan Paköz'ün şansı yaver gitmedi. İlk programa başlamadan önce stüdyonun elektrikleri kesildi. Paköz, bir süre sonra, sorun giderilince yaşananları izleycilerine "nazar çıktı" diye anlattı.

"Serap İle Yeni Bir Umut" programını sunmaya başlayan Paköz, "Değişen bir şey yok... Biz yine insanız, yine dürüstüz, her zamanki gibi namuslu işler yapacağız."  diyerek rakiplerinden farkını ifade etti.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 3 yorum yapılmıştır
alev - 20.02.2013 22:36:41
keske atv den ayrilmasaydi bazi cekemiyenler yüzünden egoist insan yüzünden umarim yanina kalmaz kisinin ben almanyadan yaziyorum malesef fox tv bende yok ama serap hanimi cok beyeniyorum saygilar...
döne almanyada - 24.01.2013 12:59:07
meraba serap hanim alah senin gipilerini basimizda eksik etmesin isala senin gibileri cogalir helal olsun bu dogru yolda devam
kaliteli bir sunucu - 14.01.2013 18:39:32
Allah serap hanımı nazarlardan korusun o dik duruşuyla insana güven veriyor hiçbir zaman insanı rencide edecek davranışta bulunmadı gerçekten çok kaliteli bir proğram sunuyor bizim bildiğimiz kadarıyla serap adam satmaz bazı kişiler gibi sırtını dönmez kimseye sahtekar biri değil aynı zamanda içi neyse dışıda odur tv de davranmıyor onun bu nezaketliği herkese örnek olsun ona proğramında başarılar diliyorum Allah yardımcısı olsun.