27.02.2015
Rota Haber
 
Sıla'nın radyoculara şakası çok beğenildi!

Sıla yeni albümünün radyo dinletisi gecesinde, çıkış parçası diye "Alper Tunga Öldü mü?" isimli bir şarkı söyleyince herkes kahkahaya boğuldu.Şarkıya kısa bir video hazırlayan güzel sanatçı sosyal medyadan hesabından hayranlarıyla da paylaştı.

Haberi Yazdır Email Gönder
12.02.2014 16:17   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Sıla'nın yeni albümü "Yeni Ay" için düzenlenen radyo dinletisi gecesinde Sıla, radyocu dostlarına çıkış parçası olarak "Vaziyetler"den önce bu şarkıyı dinletince ortam; önce şaşkınlığa, sonrasında ise kahkahalara boğuldu.

Başarılı sanatçı 'nın merakla beklenen albümü "Yeni Ay" yayınlandı.Albümün çıkış parçası sözlerinin kendisine ait olan müziğinin ise Efe Bahadır ile birlikte yaptığı "Vaziyetler" oldu.

Sıla'dan böyle şarkı olur mu;

Albümünün ilk klibini hareketli bir şarkı olan sözleri Sıla'ya müziği ise Efe Bahadır ile birlikte yaptığı Vaziyetler şarkısına çekti.Oldukça eğlenceli görüntülerin yer aldığı klibin yönetmenliğini ise Emre Akay yaptı.

Sıla'nın Vaziyetler klibi;

 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com