Karaman: Sigara içen imam hatipte öğretmen olmasın   -     Gümrük kapılarında oy verme işlemleri yarın başlıyor   -     Kardeş Payı 20. Bölüm Tek Parça İzle - Kardeş Payı Son Bölüm Bipsiz İzle   -     Sony Xperia Z2 Fiyat Seçenekleri - Xperia Z2 Kullanıcı Yorumları (Xperia Z2 Özellikleri Nasıl?)   -     Polis, kapıyı kırarak kurtardı   -     Youtube Mp3 Dönüştürücü Download - Youtube Mp3 Dönüştürücü 2014 İndir - Youtube Mp3 İndir   -     İŞİD İnfaz Görüntüleri Yayınlamaya devam ediyor (İZLE) İŞİD İnfaz Görüntüleri İzle   -     Tatil yapmaktan neden vazgeçti?   -     Gazze'deki savaş ünlü yıldızları böldü   -     Turkcell T50 Faturalı Hatta Ne Kadar ? Turkcell T50 Fiyatı Ne Kadar ? (T50 Özellikleri Nasıl?)   -  
  25.07.2014
Rota Haber
Sözleşmelilere kadro ne zaman gelecek? Sözleşmeli memura kadro
Sözleşmelilere kadro ne zaman gelecek? Sözleşmeli memura kadro müjdesini Faruk Çelik verdi. Bakan Çelik elediyelerde sözleşmeli çalışan personelin kadro alacağı tarihi açıkladı...Sözleşmelilere kadro ne zaman gelecek? Sözleşmeli memura kadro haberleri son bilgiler...
Haberi Yazdır Email Gönder
07.02.2013 15:20   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Sözleşmelilere kadro ne zaman gelecek? Sözleşmeli memura kadro alıyor. Belediyelerde 18 bin sözleşmeliye kadro için yeni bir çalışma başlatılıyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın belediyelerdeki sözleşmeli personelin kadroya alınmasına yönelik çalışma yapılması için talimat verdiği bilgisini verdikten sonra harekete geçen Bakan Faruk Çelik, ''Yasama yılı kapanmadan önce halledeceğiz'' dedi.

BAKAN FARUK ÇELİK AÇIKLADI

Samanyolu Haber Televizyonu'nda, Günlük Özel programına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, belediyede sözleşmeli çalışanların kadro alacağı tarihi açıkladı.

İşte Faruk Çelik'in sözleşmelilere kadro vereceği tarih ve açıklaması...

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 1 yorum yapılmıştır
yunus demir - 09.04.2013 17:48:46
ya gecicici ne zaman kadro gelecek 
 
30.06.2014
 

Cumhurbaşkanı kim olsun ?


Ankete (93819) kişi katıldı