22.09.2014
Rota Haber
Star tv canlı izle - Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm canlı izle - Star tv Muhteşem Yüzyıl tek parça izle
Star tv canlı izle - Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm canlı izle - Star tv Muhteşem Yüzyıl tek parça izle. StarTv canlı 19 mart 2014 izle. Star TV Canlı izle (Star Tv Yayın akışı 19 mart salı).Star TV Canlı Bedava İzle! Star TV Canlı TV, Star TV Canlı İzle, Seyret. Canlı Tv İzle. tvyo ile ücretsiz izle
Haberi Yazdır Email Gönder
19.03.2014 18:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Star tv canlı izle - Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm canlı izle - Star tv Muhteşem Yüzyıl tek parça izle. StarTv canlı 19 mart 2014 izle. Star TV Canlı izle (Star Tv Yayın akışı 19 mart salı).Star TV Canlı Bedava İzle! Star TV Canlı TV, Star TV Canlı İzle, Seyret. Canlı Tv İzle. tvyo ile ücretsiz izle

Star tv Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm 3.fragmanı izle - dizi izle. Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm fragmanı yayınlandı. Star tv Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde neler yaşanacak? İşte Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm izle.

Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm fragman izle - tıkla

Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm 2. fragmanı izle - tıkla


Muhteşem Yüzyıl 128. bölüm 3. fragmanı izle - tıkla

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, Süleyman ile Bayezıd arasında ipler geriliyor!

Süleyman payitahta geri dönüyor. Hürrem ve Süleyman yıllar sonra karşı karşıya geliyor! Atmaca, Bayezıt’a sadakat yemini ediyor. Bayezıt’ın istikbali için iki düşman Atmaca ve Rüstem bir araya geliyor. Süleyman, Rüstem Paşa hakkında kararını veriyor. Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için emir alıyor. Selim’in tuzağına düşen Bayezıt, isyana destek olmakla suçlanıyor. Hürrem oğlunu korumak için Süleyman’ı karşısına alıyor! Hürrem oğulları arasında bir tercih yapmamak için direnirken, Süleyman taht varisini açıklıyor! Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırıyor. Şehzade Mustafa gibi ölüme yürümek istemeyen Bayezıt, Süleyman’a isyan mı ediyor? Süleyman kendisine isyan ettiğine inandığı oğlu hakkında ne karar veriyor? Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Mart Çarşamba Akşamı Star’da!    
                                              

Süleyman yıllar sonra payitahta döner. Yaşadıkları acıların ardından Hürrem ve Süleyman için bu karşılaşma hiç kolay olmayacaktır.

Hürrem, Nurbanu’nun Selim’i kışkırttığının farkındadır. Nurbanu’yu sert bir dille uyarır. Huricihan, Bayezıt için Hürrem’le yakınlaşmaya çalışırken, Nurbanu sarayda yeni bir müttefik kazanır.

Bayezıt, Düzmece Mustafa isyanını bastırmak için Edirne’ye gider. Selim’in kurduğu tuzağa düşen Bayezıt, isyana destek vermekle suçlanır. Oğlunun kendisine isyan ettiği düşüncesiyle çılgına dönen Süleyman, Bayezıt’ı huzuruna çağırır.  

Bayezıt, Süleyman’ın huzuruna çıkmakta tereddüt eder. Oğlunun akıbeti için endişelenen Hürrem ise Bayezıt için Süleyman’la karşı karşıya gelir. Süleyman’ın Bayezıt hakkında verdiği karar Bayezıt’ı bir yol ayrımına sürükler. Mustafa gibi kaderine razı mı olacak yoksa kaderini kendisi mi yazacak?

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar