02.03.2015
Rota Haber

Survivor Duygu'ya yönetmen şoku

 
Survivor Duygu'ya yönetmen şoku

Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de yarıştıktan sonra yıldızı parlayan Duygu Çetinkaya,sunumuyla ekrana gelmeye hazırlanan bir programın yönetmeninin kayıplara karıştığı iddia edildi.

Haberi Yazdır Email Gönder
31.12.2013 16:04   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Duygu Çetinkaya’nın sunduğu  yakın zamanda ekrana gelecek olan ‘Yeniden Başlasın’ adlı programın hem yönetmeni hem de uygulayıcı yapımcısı Mehmet Urba, kayıplara karıştı. Urba’nın, seksi sunucunun da içinde bulunduğu personel ücretleri dâhil toplam 250 bin lirayla sırra kadem bastığı iddia ediliyor. Yaşanan kriz ekipten kimsenin parasını almamasıyla patlak verdi.

‘SIKIŞTIRMAYIN’

Urba’nın kendisine ulaşan yapımcı Tülin Sönmez’e, yönetmenin “Parayı kullandım ama borcum borç. Bir çaresine bakacağım. Beni sıkıştırmayın” dediği öğrenildi. 13 bölümlük programın final görüntülerini montaj için elinde bulunduran teknik ekip, alacak krizi çözülene kadar teslim etmeme kararı aldı.

 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com