19.09.2014
Rota Haber
Tatar Ramazan dizisi 1. bölüm izle - Atv dizi izle
Tatar Ramazan dizisi 1. bölüm fragmanı izle. Atv yeni dizi izle. Tatar Ramazan 1. bölümüyle ekrana geliyor. Bülent İnal'ın başrolünde oynayacağı Tatar Ramazan hakkında detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz.Atv dizi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
26.04.2013 11:44   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Tatar Ramazan 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Tatar Ramazan özel tanıtım videosu ve Bülent İnal'ın performansını izlemek için tıklayınız

TATAR RAMAZAN 1. BÖLÜM GENİŞ ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tatar Ramazan 1. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Tatar Ramazan Dizisiyle Ekranların Yeni Yüzü Olmaya Hazırlanıyor
Başrol oyunculuğunu Kadir İnanır’ın oynadığı Türk Sinemasının Efsane Filmi Tatar Ramazan, dizi oluyor.
Dizi ekibi, dizinin çekimleri için Ödemiş’e bağlı Birgi Beldesi’nde hazırlıklarını sürdürüyor. Dizi ekibinden henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için başrol oyuncusunun kim olacağı halen gizliliğini korurken, dizi ekibi tarihi Birgi Beldesi’nde dizi sahneleri için plato oluşturmaya başladığı ve dizinin önümüzdeki aylarda izleyici ile buluşması bekleniyor.


Tatar Ramazan Dizi Konusu Nedir?
Tatar ramazan dizisinde, hapishaneleri mesken tutmuş, boyun eğmez, haksızlıklara karşı kayıtsız olamayan, ezilen hor görülen mahkûmların dostu, yiğit bir mahkûmun maceralarını anlatılacak. Hapishanelerde ünü dilden dile dolaşan Tatar Ramazan, adeta mahkûmların gözünde kahraman. Haksız uygulamaları, adam kayırmaları, kötü muameleleri ile hapishane yönetimleri mahkûmlara cehennem azabı yaşatmaktadır. Tatar Ramazan ise gittiği hapishanelere, kendi kurallarını, kendi adilane yaşam tarzını benimsetmiştir. Tatar Ramazan dizisinin filmle aynı konseptte olup olmayacağı merak konusu.

Tatar Ramazan Dizi Başrol Oyuncusu Kim?
Tatar Ramazan dizisi için birçok ünlü oyuncunun adı geçmişti. En yaygın kanıya göre dizinin başrolünü yani Tatar Ramazan rolünde Bülent İnal’ın oynaması bekleniyor.

Tatar Ramazan Dizisi Hangi Kanalda?
Tatar Ramazan Dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (16086) kişi katıldı
 
 
Reklamlar