02.03.2015
Rota Haber

Teremyağ’dan bir ilk daha: “Teremyağ Gurme Kaymaklı”

 
Teremyağ’dan bir ilk daha: “Teremyağ Gurme Kaymaklı”

Teremyağ, bir ilk daha imza attı ve “Teremyağ Gurme Kaymaklı”yı çıkardı. Tereyağı lezzetini %100 bitkisel yağların sağlığı ve hafifliğiyle buluşturan Teremyağ, benzersiz Teremyağ lezzetini sütün en nefis hali kaymak ile birleştirdi.

Haberi Yazdır Email Gönder
05.11.2013 03:57   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Piyasaya çıktığı ilk andan beri pazarın en yenilikçi markası olan Teremyağ, ailenin yeni üyesi “Teremyağ Gurme Kaymaklı” ile mutfaklarında en lezzetliyi arayanların favorisi olacak. Geniş kullanım alanı ile öne çıkan “Teremyağ Gurme Kaymaklı” kahvaltılarda, yemeklerde ve hamur işlerinde hanımların yeni lezzet sırrı olmaya aday.
 
Özellikle Anadolu’da, işinin ehli hanımlar tarafından yemeklere lezzet katmak için yağ ile birlikte kullanılan kaymak, kahvaltının yanı sıra pilav ve hamur işleri de dahil tüm yemeklerde tercih edilen bir lezzet sırrı. Eklendiği her yemeğe üstün bir lezzet ve mis gibi bir koku veren kaymak artık Anadolu’ya özgü bir sır olmaktan çıkıyor ve Teremyağ Gurme Kaymaklı ile tüm mutfaklara lezzet katıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com