05.03.2015
Rota Haber

TSK'DAN BALYOZLA İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

 
TSK'DAN BALYOZLA İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Balyoz Planı' davası kararına ilişkin, 'Yıllarca birlikte görev yaptığımız silah arkadaşlarımızın ve değerli ailelerinin yaşadıkları üzüntüyü derinden hissetmekte ve paylaşmaktayız' denildi.

Haberi Yazdır Email Gönder
25.09.2012 11:36   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Kamuoyunda "Balyoz Davası" olarak isimlendirilen davada İstanbul 10'uncu Ağır Ceza Mahkemesince 324 muvazzaf ve emekli TSK personeli hakkında mahkûmiyet kararı verilmiştir.
 
Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası, Hukuk Devleti olmanın erdemliliği ve Yüce Milletimize karşı olan sorumluluğumuz dikkate alınarak, TSK mensupları hakkında başlatılan soruşturma ve kovuşturmalar yakından takip edilmekle birlikte sabır, metanet, soğukkanlılık ve aklıselimle hareket edilerek yanlış anlaşılmalardan daima kaçınılmıştır.
 
Yıllarca birlikte görev yaptığımız silah arkadaşlarımızın ve değerli ailelerinin yaşadıkları üzüntüyü derinden hissetmekte ve paylaşmaktayız.
 
TSK olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, hukukun üstünlüğüne saygının gereği olarak, adil yargılanma ilkesi çerçevesinde, söz konusu yargılamanın hakkaniyete uygun, kesin bir hükümle neticeleneceğine inanmaktayız. 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 15 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
vatandaş - 25.09.2012 20:28:25
tsk ömrünü tamamlamıştır önemli olan insanların eylemleridir.eylem şuç mudur.ki şuç parmak acımasın
Fiko - 25.09.2012 17:06:22
Memet bey darbe olsaydı sanırım siz zil çalıp oynayacaktınız daha ne bekliyordunuz suç işleyenler kim olursa olsun cezasını mutlaka çekecektir siz onlar suç işlsin ordu darbe yapıp onları kurtarsın diye bekliyorsunuz sanırım şunu unutma darbeciler arasında senin bir yakının olabilir ama aslolan milletin kendisidir darbenin ceremesini millet çeker ve bundan sonra bu ülkede darbeye teşebbüs cezasını bulacaktır yaşasın adalet.
MEMET - 25.09.2012 16:56:23
SEBEPSİZ YERE İNANÇLARINDAN DOLAYI ATILANLARLA DA AYNI ÜZÜNTÜYÜ DERİNDEN YAŞADINIZ MI?AİLELERİ KURU EKMEĞE MUHTAÇ DURUMA DÜŞÜRÜLDÜKLERİNDE NEREDEYDİNİZ?BUNLARI UNUTTUK MU ZANNEDİYORSUNUZ?
Nizamettin. - 25.09.2012 15:14:30
Mesajı iyi okumak gerekir. " Elbetteki üzücü bir olaydır " denilmesi sonuçta oluşan kararı değil, sürecin tamamını kastediliyor. Diye düşünürüm.
(kuzey) - 25.09.2012 14:56:19
acaba balyozcular içeri tıkılanlarmı yoksa içeri tıkanlarmı..?
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com