16.09.2014
Rota Haber
Uğur Işılak Ak parti seçim şarkısı izle - Başbakan Erdoğan yeni seçim şarkısı izle
Uğur Işılak Ak parti seçim şarkısı izle - Başbakan Erdoğan yeni seçim şarkısı izle.Uğur Işılak Ak parti seçim şarkısı yayınlandı tıkla izle. İşte Uğur Işılak Ak parti yerel seçim 2014 şarkısı izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.02.2014 15:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Uğur Işılak Ak parti seçim şarkısı izle - Başbakan Erdoğan yeni seçim şarkısı izle.Uğur Işılak Ak parti seçim şarkısı yayınlandı tıkla izle. İşte Uğur Işılak Ak parti yerel seçim 2014 şarkısı izle.Başbakan Erdoğan, "AK Parti Seçim Beyannamesi" ile belediye başkan adaylarının açıklanması dolayısıyla Ankara Arena'da düzenlenen toplantıya katıldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde partisinin milletvekilleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Erdoğan, "AK Parti Seçim Beyannamesi" ile belediye başkan adaylarının açıklanması dolayısıyla Ankara Arena'da düzenlenen toplantıya katıldı.

AK PARTİ'NİN ŞAŞIRTAN SEÇİM ŞARKISI
Orta Asya Türklerini anlatan Nogay Türklerine ait olan Dombra şarkısı, AK Parti'nin seçim çalışmaları dahilinde Uğur Işılak tarafından yeniden yorumlandı. Nakarat bölümü: "Göründüğü gibi olan / Gücünü milletten alan / Recep Tayyip Erdoğan" olarak değiştirilen seçim şarkısı Başbakan Erdoğan'ın konuşması öncesinde salona dinletildi ve büyük coşkuyla karşılandı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimler öncesinde ilk kez seçim beyannamesini açıklamak için kürsüye yürüdüğü anda Uğur Işılak'ın AK Parti için hazırladığı seçim şarkısı söylendi.

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar