01.03.2015
Rota Haber

Vatan, kızını eşi gösterdi, Cübbeli küplere bindi

 
Vatan, kızını eşi gösterdi, Cübbeli küplere bindi

Vatan Gazetesi, Uludağ'da bir gün tatil yapan Cübbeli Ahmet Hoca'nın kızını eşi gibi göstermesine sert tepki gösterdi ve düzeltme yapılmaması halinde yargıya başvuracağını açıkladı.

Haberi Yazdır Email Gönder
11.02.2013 15:56   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Cübbeli Ahmet Hoca’nın, “Bursa’da eşleri ve çocuklarıyla tatil yaptığı”nı iddia eden Vatan gazetesine kınama geldi. Cübbeli Hoca, kızının ve eşinin resmini basarak, kızını da eşi gibi göstermesini kınadı ve 18 yaşından küçük birinin izinsiz resminin basılmasının suç olduğu hatırlatıldı.
 
Cübbeli Ahmet Hoca adına yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:
 
“Bursa Yıldırım ilçesi vakıf külliyesi Pınar Eğitim Çevre ve Kültür Derneğinin davetlisi olarak konferans vermek üzere Bursa’da misafir olan Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin, dernek yetkililerinin Uludağ’daki içkisiz bir otelde, bir gün istirahat etmesi için ısrar etmeleri üzerine, konakladığı Büyük Otelin çıkışında gazeteciler tarafından çekilen resmi ilk sayfasına taşıyan vatan gazetesi resimde bulunan iki çarşaflı bayanı hoca efendinin eşleri olarak yazmak suretiyle büyük bir yalana ve hukuksuzluğa imza atmıştır.
 
Zira, resimdeki bayanlardan biri hoca efendinin eşi, diğeri ise henüz 17 yaşında olan kızıdır. Bu gazete 18 yaşından küçük olan bir kızın resmini izinsiz kullanarak suç işlemiş olmaktan öte,aynı zamanda bir kızı  babasının eşi gibi göstererek büyük bir skandalı ortaya  çıkarmıştır.
 
Bu durum, Cübbeli Ahmet Hocaefendinin hakkındaki karalama kampanyasının bir uzantısı olarak değerlendirilmiştir.
 
Gazete tarafından aynı sayfada aynı puntolarla bu gerçeğin açıklanarak önceki yalan haber tekzip edilmezse Cübbeli Ahmet Hocaefendi hukuki süreci başlatacaktır.”
 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 7 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
medine - 12.02.2013 12:59:20
vatanmis!!! ne olduklari ortaya cikiyor böylece! biz zaten medyaya güvenmiyoruz güvenenlerde görsünler gercekleri...para verip alanlarin, okuyup zehirlenenlerin akli basina gelir insaAllah
şahin karaoğlu - 11.02.2013 21:39:52
ne olmuş hocam uludağa gitmişse ne var bunda lan 75 yaşındaki adam 18 yaşındaki kızla dost hayatı yaşıyor sesiniz çıkmıyor hoca efendi hanımı kızı ile uludağa gitmişse ne olmuş yazıklar olsun işiniz gücünüz bir müslüman hata yapsada onu haber yapsak diye gözetliyorsunuz şimdi siz dersinizki biz müslüman deyilmiyiz siz kimlik müslümanısınız müslüman olsanız bir müslümanın açıgını aramısınız siz yahudi yalakasısınzı
naki - 11.02.2013 21:38:46
islamın ve müslümanların düşmanları ALLAH cc ne hesap vereceğinizi unutmayın yalan ve iftirada ancak vatan gibi islam düşmanlarının işidir.
naki - 11.02.2013 21:38:45
islamın ve müslümanların düşmanları ALLAH cc ne hesap vereceğinizi unutmayın yalan ve iftirada ancak vatan gibi islam düşmanlarının işidir.
tufan - 11.02.2013 21:28:09
din düşmanı adiler tek amacı dine hizmet etmek olan böyle alim bir hocaya bu kadar iftira bu kadar eziyet cübbeli kadar başınıza taş düşsün dinsiz köpekler
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com