18.09.2014
Rota Haber
Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak ve Kıvanç ilizyon izle
Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak ve Kıvanç ilizyon izlemek için tıklayınız. Kıvanç-Burak ikilisinin muhteşem illüzyon gösterisi, izleyicileri kahkahaya boğdu. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak ve Kıvanç ilizyon izle
Haberi Yazdır Email Gönder
30.01.2013 08:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Burak ve Kıvanç'ın gösterisi izleyenlerden tam not aldı ve Burak ve Kıvanç yarı finale yükseldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye Burak ve Kıvanç performansı izlemek için tıklayınız. Yetenek Sizsiniz Türkiye dün gece Burak ve Kıvanç'ın performansı ile yine renkli anlara sahne oldu.

ŞEKER BULANA 1000 TL ÖDÜL TIKLAYINIZ
 
İllüzyon gösterilerini Tİ'ye alan sahne şovlarıyla seyircileri etkilemeyi başaran Kıvanç ve Burak'ın Acun'un telefonunu kullanarak yaptıkları gösteri ise seyircileri hayretler içinde bıraktı. 

 
Bir önceki gösterilerinde Acun'un telefonunu ortadan kaybeden Burak ve Kıvanç ikilisi, Acun'un telefonunu balığın içinden çıkardı. Sahneye çağırılan bayan izleyici kapalı, bantlanmış kutuyu açtı. Kutunun içerisinden ise canlı bir balık çıktı. Yarışmacılar Sergen Yalçın'dan Acun'u aramasını istedi. Sergen Yalçın'ın Acun'u aramasıyla birlikte ,telefonun sesi balığın içerisinde geldi. Balığın içerisinden çıkarılan Acun'un telefonu kendisine iade edilirken, Acun Kıvanç ve Burak ikilisinin muhteşem gösterisi karşısında hayrete düştü.
 
İŞTE O ANLAR...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar