16.09.2014
Rota Haber
Zeytin Tepesi yeni dizi izle - Zeytin Tepesi 1. bölüm fragmanı izle (Aslıhan Gürbüz)
Zeytin Tepesi yeni dizi izle - Zeytin Tepesi 1. bölüm fragmanı izle (Aslıhan Gürbüz). Kanal D ekranlarında yeni dizi. Zeytin Tepesi dizisi oyuncuları ve Zeytin Tepesi dizisi konusu hakkında tüm bilgiler burada.
Haberi Yazdır Email Gönder
08.01.2014 14:30   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Zeytin Tepesi yeni dizi izle - Zeytin Tepesi 1. bölüm fragmanı izle (Aslıhan Gürbüz). Kanal D ekranlarında yeni dizi. Zeytin Tepesi dizisi oyuncuları ve Zeytin Tepesi dizisi konusu hakkında tüm bilgiler burada.

Zeytin Tepesi 1. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Zeytin Tepesi 1. bölüm konusu ve yaşanacaklar?

Zeytin Tepesi, yakında Kanal D'de başlıyor
Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi...

Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman  zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir.

Dizi boyunca, para,  iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık  engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık'ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener'i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı  gibi...


 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar